Γενικά > Εισαγωγή στον κόσμο του αεροβόλου

Ερωτήσεις για μοντέλα της ΒΑΜ

<< < (20/21) > >>

polll:
Εγω πάντως ερωτεύτηκα τόσο την τρόμπα ώστε πούλησα την μπουκάλα, και αν δεις τις αγγελίες μόνο μπουκάλες βλέπεις για πούλημα.

Rospi88:
Γνωρίζει κανείς από που μπορώ να βρω μια τέτοια τρόμπα κινεζική ας πουμε χωρίς να έχω δασμους?link Τάσο είσαι πολύ κατατοπιστικός ευχαριστώ πολύ τρόμπα θα πάρω τελικά απλά δείξε μου τον δρόμο (link)

Rospi88:
Κατι τελευταιο η τρομπες ταιριαζουν σε ολα τα αεροβολα ??? μονο τον ανταπτορα αλλαζεις? ??? ??? ???

benetos:

--- Παράθεση από: Rospi88 στις 13 Απριλίου, 2020, 01:18:46 πμ ---Κατι τελευταιο η τρομπες ταιριαζουν σε ολα τα αεροβολα ??? μονο τον ανταπτορα αλλαζεις? ??? ??? ???

--- Τέλος παράθεσης ---
Ναι! Μόνο τον αντάπτορα αλλάζεις

tassos:

--- Παράθεση από: Rospi88 στις 13 Απριλίου, 2020, 01:14:20 πμ ---Γνωρίζει κανείς από που μπορώ να βρω μια τέτοια τρόμπα κινεζική ας πουμε χωρίς να έχω δασμους?link Τάσο είσαι πολύ κατατοπιστικός ευχαριστώ πολύ τρόμπα θα πάρω τελικά απλά δείξε μου τον δρόμο (link)

--- Τέλος παράθεσης ---
.                                                                                                                                                                 
             Δυστυχώς δεν νομίζω ότι σ' αυτό μπορώ να βοηθήσω καθώς τα τελευταία χρόνια έχω χάσει την επαφή με την "αγορά" στο κομμάτι αυτό . Σαν κινεζική εννοούσα κινεζικής κατασκευής και ίσως λίγο φθηνιαρικης ποιότητας αγοράσαμενη από Ελλάδα .                                                                               
            Πάντως πιστεύω ότι αν θα βρεις με 100-150 ευρώ θα ναι κινεζική ή τουρκική και θα κάνεις δουλειά. Όποτε κοίτα σε μαγαζια που πουλάνε κινέζικα και τουρκικά pcp .Κοίτα  και για καμία μεταχειρισμένη που όμως είναι λειτουργική .    Eπισης δες και μερικά βιντεάκια με σέρβις τρομπας με βασικές λέξεις αναζήτησης. " stirrup pump "

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση