Αποστολέας Θέμα: Νέα μέλη - Συστηθείτε  (Αναγνώστηκε 1234900 φορές)

Αποσυνδεδεμένος geotrvs

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Στόχος είναι η ζωή.............!!!!!!!
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2205 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 17:52:58 μμ »
Χαχα....giorgosp είναι ο ιδανικός στο mountain και στα αεροβολα παράλληλα!
Αριάδνη.................Weihrauch HW97K .177

Αποσυνδεδεμένος ssbk23

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2206 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 18:15:16 μμ »
Μετά την τυχαία διαγραφή μου από το φόρουμ από τον δαίμονα του πληκτρολογίου επανήρθα δριμύτερος.
Και θα επανέρχομαι συνεχώς μέχρι κάποιος να μου πεί κατάμουτρα ότι είμαι ανεπιθύμητος.(εξαιρούνται γραφικοί τύποι που χαζεύουν τα βιντεάκια μου στο youtube και κάνουν υβριστικά σχόλια)  :-X :-X
Καλώς σας βρήκα , πάλι, το λοιπόν.

Αποσυνδεδεμένος stratosros

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 155
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2207 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 18:19:16 μμ »
Καλησπερα Νικος απο Ηρακλειο κρητης προσφατα αγορασα ενα hw98 .
Θα ηταν πολυ ωραιο αν υπαρχουν και αλλοι απο ηρακλειο να βρισκομασταν να ριχναμε

Καλως το Νίκο , καλορίζικο το εργαλείο .

Μετά την τυχαία διαγραφή μου από το φόρουμ από τον δαίμονα του πληκτρολογίου επανήρθα δριμύτερος.
Και θα επανέρχομαι συνεχώς μέχρι κάποιος να μου πεί κατάμουτρα ότι είμαι ανεπιθύμητος.(εξαιρούνται γραφικοί τύποι που χαζεύουν τα βιντεάκια μου στο youtube και κάνουν υβριστικά σχόλια)  :-X :-X
Καλώς σας βρήκα , πάλι, το λοιπόν.

Καλως ήρθες και πάλι , κάθε εμπόδια σε καλό εύχομαι καλή διαμονή μόνιμη αυτή τη φορά  :)
Cometa fusion 5.5
Relum LG422   4.5
Welther CP88
Crosman 357

Αποσυνδεδεμένος giorgosp

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 264
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2208 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 20:12:19 μμ »
Χαχα....giorgosp είναι ο ιδανικός στο mountain και στα αεροβολα παράλληλα!

Να δω πως θα σας παλέψω εσάς τους νεαρούς  :P :P :P
Αλλά κανονιστείτε ;)
Cool is the rule.
----------------------------------------
Weihrauch HW77 .177 laminate
Cometa Lynx V5 .22 / blue

Αποσυνδεδεμένος MASTORAS

  • Moderator
  • *****
  • Μηνύματα: 7115
  • Πας μη Ελλην βαρβαρος
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2209 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 20:48:00 μμ »
Μετά την τυχαία διαγραφή μου από το φόρουμ από τον δαίμονα του πληκτρολογίου επανήρθα δριμύτερος.
Και θα επανέρχομαι συνεχώς μέχρι κάποιος να μου πεί κατάμουτρα ότι είμαι ανεπιθύμητος.(εξαιρούνται γραφικοί τύποι που χαζεύουν τα βιντεάκια μου στο youtube και κάνουν υβριστικά σχόλια)  :-X :-X
Καλώς σας βρήκα , πάλι, το λοιπόν.

Kαλως ηρθες παλιο - νεο μελος και καλη συνεχεια.
Μηπως πρεπει να μας πεις τα ονοματα που σε εχουν αδικησει για να μην περιφερεται ετσι αοριστα ο ορισμος του ενδικως ανεπιθυμητου ή να πλαναται η δηθεν (εκμεταλευομενη) τυχαια διαγραφη απο τον δαιμονα του πληκτρολογιου?
Εχεις καταλαβει οτι ειμαστε φορουμ αεροβολου με χωρο εκτονωσης επικαιροτητας και οχι πολιτικο φορουμ με χωρο εκτονωσης το αεροβολο?
Εχεις καταλαβει οτι οι ατσιδες που εχουν δημιουργησει και παλιοτερα προβλημα με θεμα της αρεσκειας σου και τωρα με τον ιδιο τον λογαριασμο σου στρεφονται συνεχως εκει που πρεπει για να παιρνεις πατημα και να κατηγορεις τα παντα?
Εχεις καταλαβει εσυ και οι αλλοι που πιθανως θα σε υποστηριξουν σε οτι πεις στο εξης οτι ειδικα σημερα με το προβλημα του λογαριασμου σου μιλησα με κοσμο και κοσμακη για να δω τι μπορω να κανω για να διορθωθει, και το αποτελεσμα ειναι να εχω ανοιξει ενα τεραστιο κεφαλαιο που δεν ηθελα ποτε να ακουμπησω?
Εχεις καταλαβει οτι ειμαι (μιλαω μονο για τον εαυτο μου) οικογενειαρχης με 12-14 ωρες εργασιας καθημερινως και ευχαριστως σημερα εχασα πολλες απο τις ωρες μου και πονοκεφαλιασα να μιλαω στα τηλεφωνα για να απολογουμαι......αν ειναι δυνατον να απολογουμαι για ενα προβλημα που δεν μπορουμε να διασφαλισουμε με τιποτα οτι δεν θα ξανασυμβει? Και μετα απο ολα αυτα να εισπραξω και ενα μικροπρεπες μυνημα με αιωρουμενη ειρωνικοτητα και αιτια ενα προβλημα που ουσιαστικα προσπαθησα με καθε τροπο να λυσω και εγω και τα αλλα παιδια του συντονισμου?
Θελεις μηπως πισω απο ολα αυτα να δειξεις στα μελη του φορουμ οτι εχεις αδικηθει για να εισαι συμπαθης? ή σου εχει περασει απο το μυαλο οτι ολοι σε υποστηριζουν και οτι κανενας πισω απο την πλατη σου δεν θα βγαλει την πικρια του.
Αν πιστευεις κατι τετοιο σου λεω οτι πλανασαι οικτρα και επισης θα ηθελα να σε παρακαλεσω να αφησεις τα υπονοουμεννα κατα μερος γιατι δεν σου φταιει κανενας απο αυτους που δουλευουν για την ομαλη λειτουργια αυτου του χωρου και δεν σου φταιει κανενας απο αυτους που εστω εχουν την ελαχιστη συνεισφορα σε πληροφοριες και προοδο που πηγαζει μεσα απο τα μυνηματα του εδω.
 

ΑΟΦΑ

AA S400 MPR FT <<Ενδοξη Ελληνική Σημαία>>
HAMMERLI AR20 FT
FWB 603 pcp
AA S400 5,5
Diana 60 <<by blackxx>>
HW 77 4.5
Umarex 850pcp 4.5

Αποσυνδεδεμένος geotrvs

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Στόχος είναι η ζωή.............!!!!!!!
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2210 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 20:50:50 μμ »
πως θα μας μας παλεψεις?????δεν μασας εσυ,εισαι των ειδικων αποστολων...........
Αριάδνη.................Weihrauch HW97K .177

Αποσυνδεδεμένος ssbk23

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2211 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 21:37:51 μμ »
Μετά την τυχαία διαγραφή μου από το φόρουμ από τον δαίμονα του πληκτρολογίου επανήρθα δριμύτερος.
Και θα επανέρχομαι συνεχώς μέχρι κάποιος να μου πεί κατάμουτρα ότι είμαι ανεπιθύμητος.(εξαιρούνται γραφικοί τύποι που χαζεύουν τα βιντεάκια μου στο youtube και κάνουν υβριστικά σχόλια)  :-X :-X
Καλώς σας βρήκα , πάλι, το λοιπόν.

Kαλως ηρθες παλιο - νεο μελος και καλη συνεχεια.
Μηπως πρεπει να μας πεις τα ονοματα που σε εχουν αδικησει για να μην περιφερεται ετσι αοριστα ο ορισμος του ενδικως ανεπιθυμητου ή να πλαναται η δηθεν (εκμεταλευομενη) τυχαια διαγραφη απο τον δαιμονα του πληκτρολογιου?
Εχεις καταλαβει οτι ειμαστε φορουμ αεροβολου με χωρο εκτονωσης επικαιροτητας και οχι πολιτικο φορουμ με χωρο εκτονωσης το αεροβολο?
Εχεις καταλαβει οτι οι ατσιδες που εχουν δημιουργησει και παλιοτερα προβλημα με θεμα της αρεσκειας σου και τωρα με τον ιδιο τον λογαριασμο σου στρεφονται συνεχως εκει που πρεπει για να παιρνεις πατημα και να κατηγορεις τα παντα?
Εχεις καταλαβει εσυ και οι αλλοι που πιθανως θα σε υποστηριξουν σε οτι πεις στο εξης οτι ειδικα σημερα με το προβλημα του λογαριασμου σου μιλησα με κοσμο και κοσμακη για να δω τι μπορω να κανω για να διορθωθει, και το αποτελεσμα ειναι να εχω ανοιξει ενα τεραστιο κεφαλαιο που δεν ηθελα ποτε να ακουμπησω?
Εχεις καταλαβει οτι ειμαι (μιλαω μονο για τον εαυτο μου) οικογενειαρχης με 12-14 ωρες εργασιας καθημερινως και ευχαριστως σημερα εχασα πολλες απο τις ωρες μου και πονοκεφαλιασα να μιλαω στα τηλεφωνα για να απολογουμαι......αν ειναι δυνατον να απολογουμαι για ενα προβλημα που δεν μπορουμε να διασφαλισουμε με τιποτα οτι δεν θα ξανασυμβει? Και μετα απο ολα αυτα να εισπραξω και ενα μικροπρεπες μυνημα με αιωρουμενη ειρωνικοτητα και αιτια ενα προβλημα που ουσιαστικα προσπαθησα με καθε τροπο να λυσω και εγω και τα αλλα παιδια του συντονισμου?
Θελεις μηπως πισω απο ολα αυτα να δειξεις στα μελη του φορουμ οτι εχεις αδικηθει για να εισαι συμπαθης? ή σου εχει περασει απο το μυαλο οτι ολοι σε υποστηριζουν και οτι κανενας πισω απο την πλατη σου δεν θα βγαλει την πικρια του.
Αν πιστευεις κατι τετοιο σου λεω οτι πλανασαι οικτρα και επισης θα ηθελα να σε παρακαλεσω να αφησεις τα υπονοουμεννα κατα μερος γιατι δεν σου φταιει κανενας απο αυτους που δουλευουν για την ομαλη λειτουργια αυτου του χωρου και δεν σου φταιει κανενας απο αυτους που εστω εχουν την ελαχιστη συνεισφορα σε πληροφοριες και προοδο που πηγαζει μεσα απο τα μυνηματα του εδω.
 

Γιώργο ειλικρινά απορώ με το μήνυμά σου.Σε καμία περίπτωση δεν κατηγόρησα την διαχειριστική ομάδα για το συμβάν ούτε και υπονόησα κάτι για αυτήν, και εφ' όσον μίλησες με κόσμο και κοσμάκη, πράγμα το οποίο γνωρίζω και σε ευχαριστώ θα έπρεπε να το γνωρίζεις και εσύ.Τα χρόνια που συμμετέχω σε αυτό τον χώρο έχω έρθει σε αντιπαράθεση με μέλη της διαχειριστικής ομάδας κατά καιρούς, πάντα όμως με άμεσο και κόσμιο τρόπο.
Το πώς κάποιος κατάφερε να σβήσει τον λογαριασμό μου και κάποια θέματα από το φόρουμ, π.χ το ΒΤ65 , θέμα στο οποίο είχες γράψει και εσύ εξαιρετικά άρθρα, είναι κάτι που πρέπει κάπως να αντιμετωπιστεί, φαντάσου για παράδειγμα να μπει κάποιος με το λογαριασμό σου ( λογαριασμό μου κ.ο.κ) και να γράφει αρλούμπες ή να προσβάλλει άλλα μέλη.Οπότε όταν λέω ο "δαίμονας του πληκτρολογίου" αναφέρομαι στον/στους συγκεκριμένους που έχουν βάλει στόχο αυτό τον χώρο και τίποτα παραπάνω.
Στην συνέχεια μου λες ότι εδώ είναι  "φορουμ αεροβολου με χωρο εκτονωσης επικαιροτητας και οχι πολιτικο φορουμ με χωρο εκτονωσης το αεροβολο."
Αυτό από πού προκύπτει? έχω να σχολιάσω σε ενότητα άσχετη με τα αεροβόλα 6-10 μήνες αν θυμάμαι καλά...  ??? ???Από πού προκύπτει ο όρος "πολιτικό φόρουμ"???
Από εκεί και πέρα επαναλαμβάνω ότι ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ για το συμβάν!Αλλά επειδή αυτός/αυτοί που ευθύνονται, σίγουρα διαβάζουν τα γραφόμενα όλων μας, επαναλαμβάνω ότι θα συνεχίσω να μετέχω μόνο και μόνο για σπάσιμο... Και προφανώς υπάρχει και η στήριξη της ομάδας διαχείρισης, αλλιώς τώρα δεν θα έγραφα το παρόν μήνυμα.
Ειλικρινά Γιώργο πιστεύω ότι πρόκειται για παρεξήγηση απο πλευράς σου του παραπάνω μηνύματος, και εάν το ξαναδιαβάσεις θα το καταλάβεις.
Όπως και να έχει, καλή καρδιά.

Αποσυνδεδεμένος MASTORAS

  • Moderator
  • *****
  • Μηνύματα: 7115
  • Πας μη Ελλην βαρβαρος
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2212 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 22:05:58 μμ »
Βασιλη εχει προκυψει εδω και καιρο απο <<πολιτικη επικαιροτητα>> οι αλλιως πολιτικες πεποιθησεις. Τα εχουμε ξανασυζητησει μαζι.
Αφου γνωριζεις εν μερει τι παιχτηκε σημερα με αυτο το συμβαν για ποιο λογο τονιζεις το τυχαιο, και γιατι προσδοκεις καποιος να σου πει οτι εισαι ανεπιθυμητος? Δεν ξερω αν το καταλαβα λαθος το μυνημα αλλα το βλεπω σαν ειρωνικο και με υπονοουμενο για μελη εδω που σου κανουν υβριστικα σχολια στο u tube.
Πριν λοιπον αρπαξει καποιος την ευκαιρια που δινεις στο δημοσιο απο αυτο το μυνημα και γινει μπαχαλο, ειμαι υποχρεωμενος να ζητησω πιο καθαρες εννοιες, οχι προς αυτους που θελεις να στραφεις, αλλα για ολους τους υπολοιπους που μπαινουν στο παρεακι απο λαθος αντιληψη και δεν φταινε σε κατι ή δεν εχουν οποιαδηποτε συμετοχη σε αυτο.
Και επι προσωπικου τωρα σαν Γιωργος προς Βασιλη, αφου ξερεις οτι σημερα γ@μηθηκα να ψαχνω να βρω την ακρη και τελικα δεν εκανα τιποτα, δεν μπορουσες να πεις κατι σαν : <<ενταξει ρε παιδια δεν εγινε και κατι σοβαρο αφου παλι εδω ειμαστε, και καλως σας βρηκα>>, αντι να καθομαστε τωρα και να λεμε ο ενας στον αλλο πως πρεπει να φερθει, και αντι να παιρνουν λαβες αλλοι ασχετοι με το θεμα και να βρισκουν ευκαιρια με την εν'λογω <<αδικια>> (προσοχη οχι λαθος αλλα αδικια), για να ξεσπαθωνουν τον ανδρισμο τους και να προβαλλουν τα στηθη τους σε π.μ. για να υποστηριξουν τον <<αδικημενο>>?
Ποιον αδικημενο ρε παιδια ειμαστε σοβαροι? Ενα λαθος ειναι, μια κακοβουλη ενεργεια που απλα συνεβει!
Τεσπα. Ελπιζω να εχει ληξει το θεμα εδω και να μην συνεχισουμε την συζητηση γιατι τα νευρα μου εχουν πειραχτει απο το πρωι σημερα παρα πολυ.
Βασιλη καλως ηρθες!

ΑΟΦΑ

AA S400 MPR FT <<Ενδοξη Ελληνική Σημαία>>
HAMMERLI AR20 FT
FWB 603 pcp
AA S400 5,5
Diana 60 <<by blackxx>>
HW 77 4.5
Umarex 850pcp 4.5

Αποσυνδεδεμένος ssbk23

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2213 στις: 13 Μαρτίου, 2013, 22:21:56 μμ »

Είναι αυτονόητο πως δεν έγινε και τίποτα που διαγράφηκε ο λογαριασμός μου (δεν είμαι και κανά μέλος που έχει προσφέρει τα μέγιστα σε αυτό το χώρο), έκανα καινούριο και έληξε το θέμα.
Το τυχαίο τονίστηκε για να δείξω το ακριβώς αντίθετο, προφανώς κάποιος έχει θέμα με την πάρτη μου( και πλέον από τα γεγονότα και με το όπλο μου  ??? ), παρόλο που έχω σταματήσει να γράφω εδώ και μήνες ενεργά και έχω περιοδική συμμετοχή, αν και μπαίνω συχνά και ενημερώνομαι κυρίως για τεχνικά θέματα.Δεν ξέρω ποιός είναι όυτε και μπορώ να σκεφτώ κάποιον και στην τελική δεν με νοιάζει.Ας ασχολείται με την πάρτη μου, εγώ δεν πρόκειται να ασχοληθώ, έχω, όπως όλοι μας άλλωστε, πολύ πιό σοβαρά πράγματα να ασχοληθώ.
Πάντως αυτός που το έκανε χρειάζεται να αποκτήσει ζωή και ενδιαφέροντα.Πραγματικά τον λυπάμαι που έκατσε και αφιέρωσε χρόνο για κάτι που διορθώθηκε τόσο γρήγορα.  ;D ;D ;D

Καλώς σας βρήκα Γιώργο και πάλι ευχαριστώ για το τρέξιμο!!!


Αποσυνδεδεμένος alpha-63

  • Μελος
  • *
  • Μηνύματα: 7893
  • «Μαλέαν δε κάμψας επιλάθου των οίκαδε»
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2214 στις: 14 Μαρτίου, 2013, 00:21:25 πμ »
....αμαν ρε Βασίλη, δεν προλάβαμε να χτενιστούμε και να βγούμε να σε ξαναυποδεχτούμε και μας έπιασες με τα μπικουτί   ::)
Χαίρομαι που είσαι ξανά και ενεργά κοντά μας....
...η χένα κάνει για ασπρουλιάρικα γέρικα κοντάκια  ???  ;D
Σειρήνα -HW97Κ .22
Μέδουσα -HW97K .20
Ειμαρμένη -HW95 .22
Γοργόνα 
Έχιδνα-HW95 .20
Κίρκη -AA ProSport .22
Μήδεια- ΑΑ ProSport .177
Ναυσικά -AA TX MK3 .177
Ερινύα -ΑΑ ProElite .22
Άρπυια -AA ProElite .25
Λάχεσις -HW35 .177
Νέμεσις -HW90 .22
Πηνελόπη -HW55 .177
Άρτεμις -Diana52 .22 EXP
Lady Chatterley -BSA S.Star .177
Afrodyte -BSA S.Star .177
Χαρά -BSA RB2 Stutzen .177
Victoria -BSA RB2 Stutzen .22
Erika -Feinwerkbau 300 .177
Patricia -Webley&Scott Osprey Supertarget .177
Mo Chou -BAM 26 .177

Αποσυνδεδεμένος thanossf1

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 4
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2215 στις: 14 Μαρτίου, 2013, 09:33:39 πμ »
Καλημέρα σας, σαν νέο μέλος να συστηθώ.
Ονομάζομε Θάνος και είμαι νέος στο χώρο του αεροβόλου.
Έχω ένα Gamo Viper Max 4.5 Springer και το νέο μέλος της
Οικογένειας μου που το περιμένω σήμερα ένα Benjamin Marauder 5.5  ;)
Gamo Viper Max 4.5
Benjamin Marauder 5.5

Αποσυνδεδεμένος paha1971

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 476
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2216 στις: 14 Μαρτίου, 2013, 09:40:29 πμ »
Γεια σου Θάνο συντοπίτη ;)
Καλώς ήρθες.

Εμείς θα τα λέμε συχνά :)
« Τελευταία τροποποίηση: 14 Μαρτίου, 2013, 10:01:56 πμ από destro »
Artemis lr700w 5.5 (13 lbft)
Slavia 618 4.5  (3 lbft)

Αποσυνδεδεμένος stratosros

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 155
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2217 στις: 14 Μαρτίου, 2013, 09:44:57 πμ »
Καλώς ήρθες Θάνο , καλορίζικο το νέο μέλος  :)
Cometa fusion 5.5
Relum LG422   4.5
Welther CP88
Crosman 357

Αποσυνδεδεμένος Gravias

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2218 στις: 14 Μαρτίου, 2013, 14:02:16 μμ »
γεια σας παιδια με λενε Θανάση Γραβιά και είμαι από το Καρπενήσι . παντα με γοητεύε η  σκοποβολή σε μεγάλες απόστασης  αλλά δεν είχα ασχοληθη ποτέ . έτσι τώρα που έχω χρόνο αγόρασα ένα hatsan 135 από τον φίλο Tasosz και θα ξεκινήσω σιγά σιγά όπου μπορώ να σκοπεύω τνενεκιέδες . τώρα το όπλο είναι υπέροχο τα έχει ολλα κλοτσιμα δύναμη βάρος ότι πρέπει για ταλεπωρια .σίγουρα θα μου πάρη μήνες να το συνηθσω μετά βλέπουμε. Σας ευχαριστώ για την υποδοχή στον χώρο σας

Αποσυνδεδεμένος panik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1119
  • Εμ' περήφανος που εγεννέθα Πόντιος!
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #2219 στις: 14 Μαρτίου, 2013, 14:31:28 μμ »
Kαλως ηρθες
Νίκος Π.

DIANA 45 W.Germany 88
Gamo Cadet
Berreta 92FS Umarex
Crosman revolver .357 4"
P08 6" WE
M700 Takedown KJ
Tokarev TT33 Ltd SRC
MP5A3 ICS
Meu(soc) 1911 SG
AK74 APS
Glock17
Walther PKK/S Umarex