Αποστολέας Θέμα: Νέα μέλη - Συστηθείτε  (Αναγνώστηκε 1235280 φορές)

Αποσυνδεδεμένος asrael

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 619
    • Αirguning in Greece
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1080 στις: 22 Μαΐου, 2011, 22:21:32 μμ »
Αν  θέλεις ελατηρίου και σπαστής κάννης είναι μία από τις πολύ καλές επιλογές που μπορείς να κάνεις.

Ασχετος δεν είσαι κρίνοντας από την επιλογή σου.

Καλώς όρισες :)
Microsoft wants us to "Imagine life without walls"...
I say, "If there are no walls, who needs Windows?"

Αποσυνδεδεμένος alpha-63

  • Μελος
  • *
  • Μηνύματα: 7893
  • «Μαλέαν δε κάμψας επιλάθου των οίκαδε»
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1081 στις: 23 Μαΐου, 2011, 08:59:24 πμ »
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ.ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΠΩΡΕΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΜΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ.ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΩΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑ).ΙΣΩΣ TO HW 95.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ;  

...στο αεροβόλο λέμε ναι...
...στο 95 λέμε ναι...
...στις συζύγους λέμε ναι...
...και στα τέκνα λέμε ναι...  :)

...στα ελατήρια λέμε ναι...
...στους ψαγμένους λέμε ναι...
...στις απορίες λέμε ναι...
...και στο φόρουμ λέμε ναι...  ;)

Καλώς όρισες...DREAMS, εύχομαι να το αποκτήσεις σύντομα, προτείνω το 95 Κ (...λόγω "μικτής" χρήσης - βλ. σύζυγος"  :) )σε .177, από Αθήνα είσαι ;
Σειρήνα -HW97Κ .22
Μέδουσα -HW97K .20
Ειμαρμένη -HW95 .22
Γοργόνα 
Έχιδνα-HW95 .20
Κίρκη -AA ProSport .22
Μήδεια- ΑΑ ProSport .177
Ναυσικά -AA TX MK3 .177
Ερινύα -ΑΑ ProElite .22
Άρπυια -AA ProElite .25
Λάχεσις -HW35 .177
Νέμεσις -HW90 .22
Πηνελόπη -HW55 .177
Άρτεμις -Diana52 .22 EXP
Lady Chatterley -BSA S.Star .177
Afrodyte -BSA S.Star .177
Χαρά -BSA RB2 Stutzen .177
Victoria -BSA RB2 Stutzen .22
Erika -Feinwerkbau 300 .177
Patricia -Webley&Scott Osprey Supertarget .177
Mo Chou -BAM 26 .177

Αποσυνδεδεμένος NIKOLASMARASLIS

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 63
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1082 στις: 24 Μαΐου, 2011, 12:16:03 μμ »
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ, ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΝΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΩ ΣΑΣ ΦΟΡΟΥΜ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΜΑΙΛ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΙΣ ΣΥΖΥΓΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΛΟΓΟΥ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΧΘΕΣ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ  ΣΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΜΥΝΗΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΕΤΕΧΩ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΛΟΓΟ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ. ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ.ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΕΝΑ WEIHRAUCH 97KT ΚΑΙ ΕΝΑ DIANA350 TO OΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΤΡΟΠΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΣΕ4.5 ΣΤΑ 50 ΜΕΤΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΟΡΘΩΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΚΡΟΥΠ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 10 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΣΤΙΣ10 ΒΟΛΕΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ 97ΚΤ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΟΣΚΙΤΟ. ΘΑΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΤΥΠΟ ΒΟΛΙΔΩΝ ΓΙΑ ΤΟ DIANA ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

Αποσυνδεδεμένος MASTORAS

  • Moderator
  • *****
  • Μηνύματα: 7115
  • Πας μη Ελλην βαρβαρος
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1083 στις: 24 Μαΐου, 2011, 12:32:43 μμ »
Καλως ηρθες στο Φορουμ.
Στειλε μου με προσωπικο μυνημα τον λογαριασμο σου που αποκλειστηκε.

ΑΟΦΑ

AA S400 MPR FT <<Ενδοξη Ελληνική Σημαία>>
HAMMERLI AR20 FT
FWB 603 pcp
AA S400 5,5
Diana 60 <<by blackxx>>
HW 77 4.5
Umarex 850pcp 4.5

Αποσυνδεδεμένος vivacious

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1084 στις: 24 Μαΐου, 2011, 18:45:45 μμ »
Χαιρετώ όλους στο ζωντανό και πολύ ενδιαφέρον αυτό forum  :D
 Αν και είμαι γραμμένος πάνω από χρόνο στο forum ..εργασιακοί κ οικογενειακοί λόγοι με κράτησαν μακρυά. Ελπίζω να ανακάμψω :-), και γι' αυτό είπα να γράψω μερικά λόγια γιά μένα και τα αεροβόλα μου.
Η ενασχόλησή μου με τον αεροβολισμό μετράει πολλά χρόνια. Το πρώτο μου αεροβόλο ελατηρίου το πήρα στη "ζούλα" από τους γονείς μου πρίν απο ...30+ χρόνια (..χμμμ ναι παίζει να είμαι καί "μπαμπάς" - λόγω ηλικίας - για πολλούς εδώ μέσα στα 46 μου χρόνια. ::)  ). Έκτοτε το hobby μου πέρασε διάφορες περιόδους από συστηματική ενασχόληση, μέχρι 5ετή αποχή για οικογενειακούς λόγους. (...βλέπε παιδιά...). Πριν 1 χρόνο απόκτησα το πρώτο μου PCP --> FX Monsoon synthetic 5.5 και ξαναβρήκα το ενδιαφέρον μου. Παρ' ότι μετάνοιωσα την επιλογή των 5.5 για καθαρά σκοπευτικούς λόγους - δεν με ενδιαφέρει ΚΑΘΟΛΟΥ το κυνήγι και δεν θυμάμαι να πυροβόλησα ζωντανό στη ζωή μου, το FX με εντυπωσιάζει για την κατασκευή κ ευστοχία του.  Η έλειψη χώρου εξάσκησης δεν με άφησε να πειραματιστώ μαζί του όσο θα ήθελα. Ελπίζω το σκοπευτήριο του Σχιστού και η ωραία παρέα σας να αναπτερώσει το hobby μου.
  Αλλα αεροβόλα που βρίσκονται στο σπίτι μου είναι ένα vintage DIANA 36 δεκαετίας '70 σε καλή κατάσταση , ένα CROSMAN Repetair 1077 για σκοποβολή ΜΕΣΑ στο σπίτι :-), καθώς και ένα πιστόλι WALTHER CP88 Nickel .
  Θα προσπαθήσω να έρθω αυτό το Σάββατο στο Σχιστό να γνωρίσω όσους από εσάς θα είναι εκεί !
Καλή συνέχεια σε όλους καί καλά post !

Αποσυνδεδεμένος alpha-63

  • Μελος
  • *
  • Μηνύματα: 7893
  • «Μαλέαν δε κάμψας επιλάθου των οίκαδε»
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1085 στις: 24 Μαΐου, 2011, 18:54:20 μμ »
...με το καλό να σε γνωρίσουμε "παλιοσειρά"  ;)
Καλή διαμονή κοντά μας...
Σειρήνα -HW97Κ .22
Μέδουσα -HW97K .20
Ειμαρμένη -HW95 .22
Γοργόνα 
Έχιδνα-HW95 .20
Κίρκη -AA ProSport .22
Μήδεια- ΑΑ ProSport .177
Ναυσικά -AA TX MK3 .177
Ερινύα -ΑΑ ProElite .22
Άρπυια -AA ProElite .25
Λάχεσις -HW35 .177
Νέμεσις -HW90 .22
Πηνελόπη -HW55 .177
Άρτεμις -Diana52 .22 EXP
Lady Chatterley -BSA S.Star .177
Afrodyte -BSA S.Star .177
Χαρά -BSA RB2 Stutzen .177
Victoria -BSA RB2 Stutzen .22
Erika -Feinwerkbau 300 .177
Patricia -Webley&Scott Osprey Supertarget .177
Mo Chou -BAM 26 .177

Αποσυνδεδεμένος TitaniumRx

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 314
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1086 στις: 24 Μαΐου, 2011, 19:35:56 μμ »
Χαιρετώ όλους στο ζωντανό και πολύ ενδιαφέρον αυτό forum  :D
 Αν και είμαι γραμμένος πάνω από χρόνο στο forum ..εργασιακοί κ οικογενειακοί λόγοι με κράτησαν μακρυά. Ελπίζω να ανακάμψω :-), και γι' αυτό είπα να γράψω μερικά λόγια γιά μένα και τα αεροβόλα μου.
Η ενασχόλησή μου με τον αεροβολισμό μετράει πολλά χρόνια. Το πρώτο μου αεροβόλο ελατηρίου το πήρα στη "ζούλα" από τους γονείς μου πρίν απο ...30+ χρόνια (..χμμμ ναι παίζει να είμαι καί "μπαμπάς" - λόγω ηλικίας - για πολλούς εδώ μέσα στα 46 μου χρόνια. ::)  ). Έκτοτε το hobby μου πέρασε διάφορες περιόδους από συστηματική ενασχόληση, μέχρι 5ετή αποχή για οικογενειακούς λόγους. (...βλέπε παιδιά...). Πριν 1 χρόνο απόκτησα το πρώτο μου PCP --> FX Monsoon synthetic 5.5 και ξαναβρήκα το ενδιαφέρον μου. Παρ' ότι μετάνοιωσα την επιλογή των 5.5 για καθαρά σκοπευτικούς λόγους - δεν με ενδιαφέρει ΚΑΘΟΛΟΥ το κυνήγι και δεν θυμάμαι να πυροβόλησα ζωντανό στη ζωή μου, το FX με εντυπωσιάζει για την κατασκευή κ ευστοχία του.  Η έλειψη χώρου εξάσκησης δεν με άφησε να πειραματιστώ μαζί του όσο θα ήθελα. Ελπίζω το σκοπευτήριο του Σχιστού και η ωραία παρέα σας να αναπτερώσει το hobby μου.
  Αλλα αεροβόλα που βρίσκονται στο σπίτι μου είναι ένα vintage DIANA 36 δεκαετίας '70 σε καλή κατάσταση , ένα CROSMAN Repetair 1077 για σκοποβολή ΜΕΣΑ στο σπίτι :-), καθώς και ένα πιστόλι WALTHER CP88 Nickel .
  Θα προσπαθήσω να έρθω αυτό το Σάββατο στο Σχιστό να γνωρίσω όσους από εσάς θα είναι εκεί !
Καλή συνέχεια σε όλους καί καλά post !

Καλώς ήρθες φίλε μου.
Μην μετανιώνεις στιγμή φίλε μου για το Monsson και τα 5,5 χιλιοστά του διαμετρήματός του.Αυτό είναι το σωστό διαμέτρημα για ένα τέτοιο αεροβόλο,το οποίο δεν είναι σκοπευτικό,αλλά ψυχαγωγικό (βλέπε sport) και για όσους επιτρέπετε στην χώρα τους κυνηγετικό.
Απλά,θα χρειαστεί να βάλεις το χέρι άλλη μια φορά στην τσέπη για ένα ακόμα αεροβόλο στην συλλογή σου,το οποίο θα είναι αμιγώς σκοπευτικό και οπωσδήποτε .177.
Δυστυχώς,η οικονομική δυστοκία της χώρας και κατ'επέκταση και η δική μας δεν μας επιτρέπει σε όλους μας να κάνουμε το παραπάνω,οπότε υπάρχουν και οι ενδιάμεσες λύσεις όπως:
1.Αγοράζεις μια κάννη για το Monsoon σε .177(ένα απο τα καλά να έχεις FX σήμερα ;D) με 200 και κάτι ευρώ και αυτομάτως έχεις και κάτω απο 20 ποδόλιβρες δύναμη,απαραίτητες για την συμμετοχή σου σε σκοπευτικά αγωνιστικά γεγονότα.
2.Το επιπλέον που θα χρειαστείς,είναι να αφαιρέσεις την αυτόματη λειτουργία απο την οπλάρα  σου,για την οποία δεν έχω γνώση,αλλά υπάρχουν εδώ κάτοχοι ώστε να σε ενημερώσουν.Μπορεί και να μην χρειαστεί μιας έτσι και αλλιώς θα φορτώνεις βολίδες χωρίς την γεμιστήρα.   
FX Independence .22 cal
Gamo Shadow CSI .177 cal
Gamo Delta .177 cal
Gamo PT85 Blowback .177 cal

Αποσυνδεδεμένος PetrosK

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 16
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1087 στις: 24 Μαΐου, 2011, 20:23:16 μμ »
Χαιρετώ παιδιά, είμαι ο Πέτρος. Είμαι στα 24 μου, είμαι τελειωμένος μηχανολόγος μηχανικός και εν τέλει μου αρέσουν και τα αεροβόλα. Ξεχάσαμε να πούμε το μέρος που μένω. Δεν θα το πώ ξεκάθαρα. θα το μάθετε όταν κοπιάσετε να πιούμε καμιά μπουκάλα ΖΙΒΑΝΙΑ ;) Από πού είμαι...???  :P 
                                                                                       Καλός σας βρήκα παιδιά.

Αποσυνδεδεμένος Christopher

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2954
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1088 στις: 24 Μαΐου, 2011, 20:32:15 μμ »
Kαλως ηρθες φιλε απο την Κυπρο... ;) :D :D
Λατρης του καλου ελατηριου.

Αποσυνδεδεμένος epyloxias

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Ή ο Θεός μεθ' ημών, ή ουδείς μεθ' ημών.
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1089 στις: 24 Μαΐου, 2011, 20:48:24 μμ »
Καλησπερα κι απο μενα, απο την ομορφη Θεσσαλονικη μας.
Ωντας πρωην Υπαξιωματικος (αλλα και με πατερα αποστρατο Τεθωρακισμενο) δεν μπορουσα να (και δεν μπορω ουτως η αλλως) να κρυψω την αγαπη μου για τα οπλα.
Κατοχος δεν ειμαι ακομα αλλα ευελπιστω μεσα στο καλοκαιρι να αποκτησω το "μαναρι" που εχω και σαν avatar (αααααααααααααχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!).
Καλως σας βρηκα λοιπον και σας ευχομαι παντα τα καλυτερα.
Να 'στε ολοι καλα.
Hämmerli S26

Αποσυνδεδεμένος MASTORAS

  • Moderator
  • *****
  • Μηνύματα: 7115
  • Πας μη Ελλην βαρβαρος
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1090 στις: 24 Μαΐου, 2011, 21:15:48 μμ »
Καλως ηρθες vivacius κληρουχα, θα χαρουμε πολυ να σε γνωρισουμε.
Καλως ηρθατε και οι αλλοι δυο φιλοι απο την Κυπρο και την Θεσσαλονικη, καλη συνεχεια και να περνατε καλα.

ΑΟΦΑ

AA S400 MPR FT <<Ενδοξη Ελληνική Σημαία>>
HAMMERLI AR20 FT
FWB 603 pcp
AA S400 5,5
Diana 60 <<by blackxx>>
HW 77 4.5
Umarex 850pcp 4.5

Αποσυνδεδεμένος alpha-63

  • Μελος
  • *
  • Μηνύματα: 7893
  • «Μαλέαν δε κάμψας επιλάθου των οίκαδε»
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1091 στις: 24 Μαΐου, 2011, 21:21:47 μμ »
...καλώς τον κουμπάρο και τον επιλοχία, εύχομαι να ευοδωθούν οι προσδοκίες τους από την μεγάλη παρέα μας !  ;)
Σειρήνα -HW97Κ .22
Μέδουσα -HW97K .20
Ειμαρμένη -HW95 .22
Γοργόνα 
Έχιδνα-HW95 .20
Κίρκη -AA ProSport .22
Μήδεια- ΑΑ ProSport .177
Ναυσικά -AA TX MK3 .177
Ερινύα -ΑΑ ProElite .22
Άρπυια -AA ProElite .25
Λάχεσις -HW35 .177
Νέμεσις -HW90 .22
Πηνελόπη -HW55 .177
Άρτεμις -Diana52 .22 EXP
Lady Chatterley -BSA S.Star .177
Afrodyte -BSA S.Star .177
Χαρά -BSA RB2 Stutzen .177
Victoria -BSA RB2 Stutzen .22
Erika -Feinwerkbau 300 .177
Patricia -Webley&Scott Osprey Supertarget .177
Mo Chou -BAM 26 .177

Αποσυνδεδεμένος gkotzak

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 466
  • keep shooting
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1092 στις: 01 Ιουνίου, 2011, 00:58:39 πμ »
καλησπερα και απο μενα! λεγομαι γιωργος με καταγωγη απο σαμο γεννημενος και μεγαλομενος γαλατσι και ενα χρονο τωρα κατοικος καλαματας!
απο την παιδικη μου ηλικια ειχα 2 crosman 357 και ενα ελατηριου (το παιδικο αεροβολο του πατερα μου εποχης του 60)το οποιο και δυστιχως το χαρησα και τα crosman πουληθηκαν!
πριν λιγο καιρο ανακαληψε ενας θειος μου ενα crosman 357 στην ντουλαπα του το οποιο και κατασχεθηκε αυτοματος. ;) ;) το οπλο σχεδον αχρισημοπιοιτο με αμπουλες στο κουτι αγορασμενες απο το μινιον 195δρχ και 2 κανες 4' και 8'(βρωμικος χαρι)!το προβλημα ειναι οτι το ειχε αφησει με αμπουλα μεσα με αποτελεσμα τσιμουχες γιοκ!οσο εψαχνα για τσιμουχες κατεληξα με ενα σετακι απο τον παπαδακη αλλα και με ενα umarex beretta px4! ακριβες μου βγηκανε! :)
το προβλημα ομως ειναι αλλο!!εδω στην καλαματα εχω την ατυχεια σε αντιθεση με το γαλατσι να μενω σε ενα σπιτι με 2 στρεμματα οικοπεδο και χωραφια τριγυρω! ;D ;D ;D ;D ;D
ετσι αποφασησα να παρω και ενα ελατηριου! ενα??? τελος παντων. κοιταγα για gamo και ψαχνωντας για πληροφοριες κατεληξα εδω και χαιρομαι γιαυτο γιατι τελικα θα κανω λιγο υπομονη να παρω κατι καλυτερο! δεν ξερω ακομα τι αλλα οχι gamo!
καλος σας βρηκα λοιπον!
(Τομεάρχης Μεσσηνίας της WFKS)

Αποσυνδεδεμένος GEORGEGR

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2367
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1093 στις: 01 Ιουνίου, 2011, 06:25:16 πμ »
Καλώς ήρθες Γιώργο στην παρέα και καλά ξεμπερδέματα. :D :D
H αεροβολίτιδα είναι νόσος και μάλιστα ανίατος, χρονία και συνεχώς επιδεινούμενη.
Ο μη spamαριστής πρώτος τον λίθο βαλέτω.

Αποσυνδεδεμένος Christopher

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2954
Απ: Νέα μέλη - Συστηθείτε
« Απάντηση #1094 στις: 01 Ιουνίου, 2011, 10:53:28 πμ »
Γιωργο καλως ηρθες Κανε λιγο υπομονη,διαβασε και σιγουρα θα παρεις κατι καλο. ;)
Λατρης του καλου ελατηριου.