Αγωνιστικό Αεροβόλο > Ολυμπιακό Αεροβόλο

Ολυμπιακό Τυφέκιο Αεροβόλο

<< < (3/46) > >>

MASTORAS:

--- Παράθεση από: Thorin στις 07 Δεκεμβρίου, 2010, 01:52:40 πμ ---Α και μια διορθοσουλα που μολις προσεξα δεν εχει ομοαξονικα ελατηρια το FWB 300, εχει δυο εν σειρα με αντιθετη φορα στις σπειρες.

--- Τέλος παράθεσης ---

Ετσι ακριβως ειναι Thorin. Εδω ειναι και μια φωτο απο το σπασμενο πριν αλλαχθει.

http://i729.photobucket.com/albums/ww292/MASTORAS65/FWB%20300/DSC00660.jpg

giorgos200sx:
Εγω προτείνω FWB λογο ευκολιας ευρεσεις ανταλακτικων και service. Τιποτα αλλο.

alpha-63:
Στο πολύ καλό κείμενο του φίλου npmair (χρόνια σου πολλά Νίκο  :) ) παραθέτω δεσμό με φωτό του Anschutz 250  ;)

npmair:
Alpha-63 ευχαριστώ για τις ευχές :) Καλοδεχούμενες :)

Επίσης ευχαριστώ για την θετική υποδοχή του κειμένου μου (ουσιαστικά το πρώτο μου Post) και παρακαλώ να μου συγχωρεθεί το λάθος περί ομοαξονικών αντί αντίθετων ελατηρίων του FWB.

Ευτυχώς διορθώθηκε άμεσα από τους εκλεκτούς συνδαιτυμόνες πριν προκαλέσω διασπορά ανακριβών πληροφοριών.

alpha-63:

--- Παράθεση από: npmair στις 08 Δεκεμβρίου, 2010, 00:01:15 πμ ---Alpha-63 ευχαριστώ για τις ευχές :) Καλοδεχούμενες :)

Επίσης ευχαριστώ για την θετική υποδοχή του κειμένου μου (ουσιαστικά το πρώτο μου Post) και παρακαλώ να μου συγχωρεθεί το λάθος περί ομοαξονικών αντί αντίθετων ελατηρίων του FWB.

Ευτυχώς διορθώθηκε άμεσα από τους εκλεκτούς συνδαιτυμόνες πριν προκαλέσω διασπορά ανακριβών πληροφοριών.

--- Τέλος παράθεσης ---

...έτσι μπράβο, απλά για να μην αμφισβητείται από κάποιους,η "σοβαρότητα" του φόρουμ και το κύρος των μελών του... ::)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση