Τελευταία μηνύματα

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Νομικά Θέματα / Απ: Αγορα διοπτρας απο το εξωτερικο
« Τελευταίο μήνυμα από chris_koz στις 22 Σεπτεμβρίου, 2023, 22:03:28 μμ »
Δε νομιζω να εχεις προβλημα με την αγορα διοπτρας.Το εχουνε κανει πολλοι χωρις προβληματα.Τελικα πηρες διοπτρα?Το stoeger rx20 πως ειναι?Βρηκες κανενα σφαιρακι που να το ριχνει καλα?Μου αρεσει πολυ το design του αλλα απ'οτι εχω ψαξει λιγο δεν γκρουπαρει καλα και η σκανδαλη του ειναι αρκετα βαρια με αρκετη διαδρομη στο δευτερο σταδιο.Παλαιοτερα ειχα για λιγο διαστημα ενα stoger x20 .177 και δεν ειχα ενθουσιαστει...(πολυ κλωτσημα και κραδασμο) το πουλησα γρηγορα.Το rx20 ομως ειναι gas ram και λογικα θα εχει πιο γλυκο ριξιμο απο το παλιο x20.παρολο που εχω αεροβολα πολυ καλυτερα και ακριβοτερα θα ηθελα ενα rx20 sport για το σχεδιασμο του και μονο!κανενας που το εχει να μας πει εντυπωσεις?
32
Α.Ο.Φ.Α. - AAC / Απ: Ανακοίνωση περί νομιμοποίησης Διοπτρών
« Τελευταίο μήνυμα από acaliptos στις 29 Ιουλίου, 2023, 19:38:42 μμ »
Δυστυχώς δεν μπαίνω συχνά στο forum και έχασα την προθεσμία. Ακολουθώ το θέμα για οποιαδήποτε εξέλιξη.
Συγχαρητήρια στους ανθρώπους που κατάφεραν την νομιμοποίηση.
33
Α.Ο.Φ.Α. - AAC / Απ: Ανακοίνωση περί νομιμοποίησης Διοπτρών
« Τελευταίο μήνυμα από WOODMAN στις 19 Ιουλίου, 2023, 10:03:52 πμ »
[Ο.κ ευχαριστώ.
34
Α.Ο.Φ.Α. - AAC / Απ: Ανακοίνωση περί νομιμοποίησης Διοπτρών
« Τελευταίο μήνυμα από destro στις 18 Ιουλίου, 2023, 19:25:44 μμ »
Προς το παρόν δεν έχει γίνει κάτι τέτοιο γνωστό.
35
Α.Ο.Φ.Α. - AAC / Απ: Ανακοίνωση περί νομιμοποίησης Διοπτρών
« Τελευταίο μήνυμα από WOODMAN στις 18 Ιουλίου, 2023, 18:56:08 μμ »
Ξερουμε εαν θα δωθεί παράταση?
36
Α.Ο.Φ.Α. - AAC / Απ: Ανακοίνωση περί νομιμοποίησης Διοπτρών
« Τελευταίο μήνυμα από vilis στις 01 Ιουλίου, 2023, 18:37:35 μμ »
παρέλαβα και εγώ την βεβαίωση επιτέλους, τα χαρτικά που ζήτησαν είναι:ΔΑΙ, υπεύθυνη δήλωση με τα στοιχεία της διόπτρας αφού δεν είχα αλλα παραστατικά ,φωτοτυπία την ταυτότητα και την αίτηση για την βεβαίωση. Την βεβαίωση : την πείρα σε μια ήμερα αφού τους πήγα να δουν την δίοπτρα. Η αίτηση εγινε στο ΑΤ Κομοτηνής.
38
Νομικά Θέματα / Απ: Αγορα διοπτρας απο το εξωτερικο
« Τελευταίο μήνυμα από destro στις 19 Μαΐου, 2023, 19:58:36 μμ »
Για αγορές μέσω Ευρωπαϊκής Ένωσης δεν υφίσταται ούτε έλεγχος ούτε εκτελωνισμός.
39
Νομικά Θέματα / Απ: Αγορα διοπτρας απο το εξωτερικο
« Τελευταίο μήνυμα από giannis g στις 19 Μαΐου, 2023, 19:54:12 μμ »
Ευχαριστω για την αμεσοτητα και την χρηστικη παραπομπη στα ζητηματα περι νομιμοτητας τα οποια μελετησα ηδη. Το κυριο ερωτημα μου ομως ειναι αν μπορει να γινει εισαγωγη διοπτρας απο Ευρωπαικο ηλ. καταστημα (Τσεχια), χωρις να υπαρξει κατασχεση αυτης ή πιθανος να υπαρξουν τελη εκτελωνισμου :o??
40
Νομικά Θέματα / Απ: Αγορα διοπτρας απο το εξωτερικο
« Τελευταίο μήνυμα από destro στις 19 Μαΐου, 2023, 17:13:34 μμ »
Καλησπέρα Γιάννη και καλώς ήρθες

Ρίξε μια ματιά στην ενότητα με τα Νομικά θέματα καθώς και εδώ:  http://aerovolo.gr/forum/index.php?topic=12252.msg192797#msg192797  και για ότι χρειαστείς μην διστάσεις να ρωτήσεις.
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10