Γενικά > Εισαγωγή στον κόσμο του αεροβόλου

Ερωτήσεις για μοντέλα της Slavia

<< < (15/15)

accuracy lover:

--- Παράθεση από: kiwi στις 27 Νοεμβρίου, 2012, 16:50:23 μμ ---ευχαριστώ αν και μονο στα γερμανικά το site αλλα νομίζω ότι στο τσεχοσλοβάκικο site είχε και ακόμα μια τσιμούχα http://www.shop-cz.com/safety-spring-for-slavia-630-631/d-70612/  μήπως χρειάζεται να πάρω και αυτήν ?

--- Τέλος παράθεσης ---

         Αυτό που δειχνεις στο link που παρέθεσες είναι το ελατήριο που χρησιμοποιείται στον μηχανισμό της ασφάλειας του όπλου - το λέει ξεκάθαρα άλλωστε "Safety spring for Slavia 630, 631" = "Ελατήριο ασφάλειας για 630, 631" , δεν μπήκες κάν στον κόπο να το διαβάσεις; Κι άν δεν τα καταφέρνεις με τα Αγγλικά (δεν είναι δα και αμαρτία) υπάρχουν τόσα προγράμματα αυτόματης μετάφρασης με πρώτο και καλύτερο (και εύκολο στη χρήση) αυτό του Google. Άν πάλι δείς το σχεδιάγραμμα του μηχανισμού των Slavia 630, 631 το εξάρτημα αυτό δεν έχει καμιά σχέση με πιστόνι και τσιμούχα.

        Με τον ίδιο τρόπο (μετάφραση κειμένων) μπορείς βήμα με βήμα να εγγραφείς στο Γερμανικό site και να παραγγείλεις ότι θέλεις.

kiwi:
γνωρίζω αγγλικά φίλε μου, εντάξει απλά δεν μου πέρασε απο το μυαλό ότι είναι για την ασφάλεια  συγνώμη ,είναι η πρώτη μου επαφή με οπλα βλέπεις , όσο αφορα το γερμανικο site ε  είναι απλά αθλιο ουτε καν τον κόπο  σε δίγλωσσο στην Αγγλική  προσπαθώ  να καταλαβω τι γίνετε κατα το chekout και πως διαολο πληρώνω με visa , όσο για τον τέλειο μεταφραστή που έκαναν τον κόπο να βάλουνε   δουλευει όσο δουλευει  μονο στην αρχική σελίδα τι να σου πώ παλιο γερμαναράδες παιδί μου..  ;D

floutsos:
φιλε kiwi δοκιμασε να κανεις μεταφραση κειμενου η λεξης κανοντας copy paste εδω http://translate.google.gr/

kiwi:
δεν ασχολουμε με το συγκεκριμένο γερμανικο site  floutsos με τέτοια νοοτροπία δίχνει πόσο σέβεται τους πελάτες του , τα ξαναπαράγγειλα απο το τσέχικο το cz αντε να δουμε τι θα γίνει και με αυτους 3 mail τους έστειλα  για ακυρωση τις πρώτης παρραγελίας γιατι έκανα ενα λαθος με τα μεταφορικά προχτες και ακομα απαντηση δεν πήρα  άλλα ελπίζω να ακυρωθηκε γιατι βλέπω γκρί το layout επίσεις στο invoice που μου έστειλαν στο paypal που ακομα ουτε confirm έχει γίνει η παρραγελία ούτε φαίνετε μέσα στο site ουτε καποιο mail έλαβα  πλην το receipt του paypal ,  έχω την εντύπωση οτι θα φτύσω αίμα με δαύτους υπομονή..   πλάκα θα έχει να μου σκάσουν και τα 2 πακέτα και να πάω καμιά βόλτα τσεχοσλοβακία μετά  έτσι για διακοπές βρε παιδί μου να γνωρίσω τα μέρη P:

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση