Γενικά > Εισαγωγή στον κόσμο του αεροβόλου

Χωροι για νομιμη σκοποβολη με αεροβολο

<< < (4/5) > >>

Niksoul:
Μήπως θα μπορούσατε να με ενημερώσετε ως προς τι πρέπει να γράφει το χαρτί γιατρου;
Ως προς το Δελτίο σκοπευτή,  Αν το Δελτίο μου είναι Συλλόγου που δεν σχετίζεται με αεροβολα(Πρακτική Σκοποβολή) είναι αποδεκτο;

Ευχαριστώ και πάλι

Kyriakos87:

--- Παράθεση από: Niksoul στις 30 Αυγούστου, 2020, 20:21:26 μμ ---Καλησπέρα σε όλους,

Διάβασα παραπάνω ότι χρειάζεται Δελτίο ΣΚΟΕ και χαρτί από γιατρό
Για να μπορέσει κάποιος να ρίξει στο πεδίο αεροβολου στο Σχιστό.
Ισχύει όντως κάτι τετοιο; Γιατί παλαιότερα θυμάμαι ότι απλά χρειαζόταν μια συμμετοχή της τάξης των 5ε.
Σκέφτομαι να αγοράσω αεροβολο και πάλι, για να Ρίχνω όποτε μου το επιτρέπουν οι υποχρεώσεις μου και θα ήθελα να ξέρω .
Σας ευχαριστώ!

--- Τέλος παράθεσης ---

χρειάζεσαι ταυτότητα αθλητή σκοε (ΔΑΗ)
και σε συνεχεια αυτου μια καρτα υγειας που την θεωρεις καθε χρονο σε καρδιολογο.
το δευτερο το εκαναν οι συλλογοι και κρατουσαν τις καρτες των αθλητων αυτοι.
τωρα το κανουμε εμεις οι αθλητες και την κραταμε μαζι με την ταυτοτητα.

Mike pr:

--- Παράθεση από: Kyriakos87 στις 01 Σεπτεμβρίου, 2020, 10:03:20 πμ ---
--- Παράθεση από: Niksoul στις 30 Αυγούστου, 2020, 20:21:26 μμ ---Καλησπέρα σε όλους,

Διάβασα παραπάνω ότι χρειάζεται Δελτίο ΣΚΟΕ και χαρτί από γιατρό
Για να μπορέσει κάποιος να ρίξει στο πεδίο αεροβολου στο Σχιστό.
Ισχύει όντως κάτι τετοιο; Γιατί παλαιότερα θυμάμαι ότι απλά χρειαζόταν μια συμμετοχή της τάξης των 5ε.
Σκέφτομαι να αγοράσω αεροβολο και πάλι, για να Ρίχνω όποτε μου το επιτρέπουν οι υποχρεώσεις μου και θα ήθελα να ξέρω .
Σας ευχαριστώ!

--- Τέλος παράθεσης ---

χρειάζεσαι ταυτότητα αθλητή σκοε (ΔΑΗ)
και σε συνεχεια αυτου μια καρτα υγειας που την θεωρεις καθε χρονο σε καρδιολογο.
το δευτερο το εκαναν οι συλλογοι και κρατουσαν τις καρτες των αθλητων αυτοι.
τωρα το κανουμε εμεις οι αθλητες και την κραταμε μαζι με την ταυτοτητα.

--- Τέλος παράθεσης ---
Το οτι οι συλλογοι σε "περναγαν" εξετασεις χωρις να σε δει καν ο γιατρος δεν ειναι και το πλεον σωστο...

Kyriakos87:
Mike Δεν εξετάζουμε το τι είναι σωστό.
Τι χρειάζεται ρώτησε ο άνθρωπος.

Τώρα αν ο σύλλογος θέλει να τα σφραγίσει εν άγνοια μας καλά κάνει. Ας πάρει την ευθύνη ο γιατρός που θα βάλει σφραγίδα.

Mike pr:

--- Παράθεση από: Kyriakos87 στις 02 Σεπτεμβρίου, 2020, 10:07:27 πμ ---Mike Δεν εξετάζουμε το τι είναι σωστό.
Τι χρειάζεται ρώτησε ο άνθρωπος.

Τώρα αν ο σύλλογος θέλει να τα σφραγίσει εν άγνοια μας καλά κάνει. Ας πάρει την ευθύνη ο γιατρός που θα βάλει σφραγίδα.

--- Τέλος παράθεσης ---
Oπως και οι γιατροι που υπογραφουν σε 80χρονους για ανανεωση διπλωματος κλπ

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση