Γενικά > Εισαγωγή στον κόσμο του αεροβόλου

Η σωστή επιλογή του πρώτου αεροβόλου

<< < (89/90) > >>

Ghostrip:

--- Παράθεση από: apostolis444 στις 25 Αυγούστου, 2016, 14:26:13 μμ ---Γεια σας, ειμαι νεος στο φόρουμ. Ασχολούμαι χρονια ερασιτεχνικά με αεροβόλο τουφέκι  (μόνος στο σπιτι με ενα slavia 631 lux μη φανταστείτε) αλλα αποφάσισα να ασχοληθώ πιο σοβαρά με αεροβόλο πιστόλι μέσω συλλόγου. Ειμαι λοιπόν σε φαση αναζήτησης κ μπερδεύτηκα πολύ απο όσα διάβασα. Ψάχνω ενα φθηνό σχετικά πιστόλι να ξεκινήσω (γύρω στα 150) και αν δω οτι μ αρέσει συζητάμε για κατι καλύτερο...ποια ειναι η γνώμη σας ? προς τ παρόν εχω ξεχωρίσει το crosman ssp 250.  Περιμένω απο τους πιο έμπειρους προτάσεις...

--- Τέλος παράθεσης ---

εννοεις 10m αεροβολο για αγωνες ΣΚΟΕ?

apostolis444:
Ναι...αλλα φαντάζομαι πρεπει να τηρεί τις προδιαγραφές ε ? ίσως το tau-7 ειναι μονόδρομος ?

paha1971:
Πέρυσι ήμουν κι εγώ σε αναζήτηση οικονομικού 10μετρου και έπεσα πανω σε αγγελία του φόρουμ. Daisy 777. Ε ξ α ι ρ ε τ ι κ ό :o :o
Φοβερά εύστοχο με lothar walther καννη το συγκεκριμένο και σε χρηματα σε μεταχειρισμένο εκεί που ψάχνεις. Αν βρεις κάποιο χτυπατο!

apostolis444:

--- Παράθεση από: Ghostrip στις 25 Αυγούστου, 2016, 20:29:36 μμ ---
--- Παράθεση από: apostolis444 στις 25 Αυγούστου, 2016, 14:26:13 μμ ---Γεια σας, ειμαι νεος στο φόρουμ. Ασχολούμαι χρονια ερασιτεχνικά με αεροβόλο τουφέκι  (μόνος στο σπιτι με ενα slavia 631 lux μη φανταστείτε) αλλα αποφάσισα να ασχοληθώ πιο σοβαρά με αεροβόλο πιστόλι μέσω συλλόγου. Ειμαι λοιπόν σε φαση αναζήτησης κ μπερδεύτηκα πολύ απο όσα διάβασα. Ψάχνω ενα φθηνό σχετικά πιστόλι να ξεκινήσω (γύρω στα 150) και αν δω οτι μ αρέσει συζητάμε για κατι καλύτερο...ποια ειναι η γνώμη σας ? προς τ παρόν εχω ξεχωρίσει το crosman ssp 250.  Περιμένω απο τους πιο έμπειρους προτάσεις...

--- Τέλος παράθεσης ---

εννοεις 10m αεροβολο για αγωνες ΣΚΟΕ?

--- Τέλος παράθεσης ---
Ναι αλλα φαντάζομαι πρεπει να τηρεί τις προδιαγραφές ε ? μηπως ενα tau-7 ειναι μονόδρομος ?

michael1969:
το TAU-7 ειναι ωραιο πιστολι ,τσεχικο το εψαχνα καποια στιγμη και η μονη επιλογη ηταν να το φερω απο Τσεχια πραγμα ασυμφορο.
Τελικα πηρα ενα Alfa proj = Air Arms pcp καλο πιστολακι με περιορισμο οτι δεν ειναι για σοβαρους αγωνες, εκει πας για αλλα κολπα.
Και τηρει της προδιαγραφες.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση