Αποστολέας Θέμα: χαιρετω το forum!!  (Αναγνώστηκε 7679 φορές)

Αποσυνδεδεμένος znaiper

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
χαιρετω το forum!!
« στις: 04 Ιουλίου, 2016, 17:47:22 μμ »
 γεια σας παιδια...με λενε κωστα και ειμαι απο πατρα.ειμαι καινουριος στο αθλημα με πολυ ορεξη να μαθω σχετικα με τον αεροβολισμο και συγκεκριμενα για τα αθληματα του (αν και στην πατρα που βρησκομαι δεν βλεπω να υπαρχει καποιος συλογος να ασχοληθω). πριν ενα μιση μηνα περιπου αγορασα μεταχειρησμενο hw100 μαζι με τηλεφακο nikko stirling targetmaster 6-24x 56mm. πολυ καλη η δουλεια που εχουν κανει οι υπευθυνοι του forum παρεπιπτωντως μιας και τα θεματα ειναι πολυ κατατοπιστικα

Αποσυνδεδεμένος igerog

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 121
  • ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΟΥΚ ΕΛΑΤΤΩ ΠΑΡΑΔΩΣΩ
Απ: χαιρετω το forum!!
« Απάντηση #1 στις: 04 Ιουλίου, 2016, 19:30:15 μμ »
Καλώς ήλθες Κώστα

Αποσυνδεδεμένος stoegerx50

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
Απ: χαιρετω το forum!!
« Απάντηση #2 στις: 07 Ιουλίου, 2016, 16:16:43 μμ »
καλησπέρα, με λένε Γιάννη. πριν ένα μήνα αγόρασα ένα stoeger x50 .22. σε απόσταση 30 μέτρων η βολίδες έχουν διασπορά όσο ένα πακέτο τσιγάρα περίπου 5 cm X 5 cm. ........................... και όλα αυτά με τα σκοπευτικά του όπλου. εδώ και 3 μέρες διαβάζω στο forum πολλά αρνητικά σχόλια για το συγκεκριμένο τυφέκι. είναι το πρώτο και το τελευταίο αεροβόλο που αγοράζω και είμαι ευχαριστημένος απο τα αποτελέσματα τόσο σε ευστοχία όσο και σε δύναμη.
« Τελευταία τροποποίηση: 07 Ιουλίου, 2016, 19:01:43 μμ από destro »

Αποσυνδεδεμένος destro

  • Moderator
  • *****
  • Μηνύματα: 3248
Απ: χαιρετω το forum!!
« Απάντηση #3 στις: 07 Ιουλίου, 2016, 19:03:21 μμ »
Καλώς ήρθες φίλε Γιάννη

Είναι καλό που είσαι ευχαριστημένος αλλά θα σε παρακαλέσω να είσαι πιο προσεκτικός σε αυτά που γράφεις....

Καλή συνέχεια

Μπάμπης

Αποσυνδεδεμένος stoegerx50

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
Απ: χαιρετω το forum!!
« Απάντηση #4 στις: 07 Ιουλίου, 2016, 19:09:01 μμ »
καλώς σας βρήκα. όσο για τη παρατήρηση, έχεις δίκιο, κακώς το έγραψα!

Αποσυνδεδεμένος johnsin

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 149
Απ: χαιρετω το forum!!
« Απάντηση #5 στις: 07 Ιουλίου, 2016, 21:06:59 μμ »
καλησπέρα, με λένε Γιάννη. πριν ένα μήνα αγόρασα ένα stoeger x50 .22. σε απόσταση 30 μέτρων η βολίδες έχουν διασπορά όσο ένα πακέτο τσιγάρα περίπου 5 cm X 5 cm. ........................... και όλα αυτά με τα σκοπευτικά του όπλου. εδώ και 3 μέρες διαβάζω στο forum πολλά αρνητικά σχόλια για το συγκεκριμένο τυφέκι. είναι το πρώτο και το τελευταίο αεροβόλο που αγοράζω και είμαι ευχαριστημένος απο τα αποτελέσματα τόσο σε ευστοχία όσο και σε δύναμη.


Καλώς ήρθες στο forum, Γιάννη. Το αεροβόλο που λες το έχω και ξέρω πως συμπεριφέρεται μην κρίνεις αν δεν δοκιμάσεις και κάτι άλλο. Είναι βαρύ πολύ μακρύ και πολύ δυνατό κάτι που δεν συνάδει με την ακρίβεια.
Αν τώρα εσύ είσαι ευχαριστημένος σε εμάς δεν πέφτει λόγος.Καλές βολές να έχεις και να το ευχαριστηθείς στο έπακρο.
Air arms s510 extra fac 5.5mm
Hatsan BT65RB-Elite 6.35mm
Benjamin Discovery 4.5mm
Stoeger X50 4.5mm
Beretta elite II

Αποσυνδεδεμένος johnsin

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 149
Απ: χαιρετω το forum!!
« Απάντηση #6 στις: 07 Ιουλίου, 2016, 21:10:20 μμ »
γεια σας παιδια...με λενε κωστα και ειμαι απο πατρα.ειμαι καινουριος στο αθλημα με πολυ ορεξη να μαθω σχετικα με τον αεροβολισμο και συγκεκριμενα για τα αθληματα του (αν και στην πατρα που βρησκομαι δεν βλεπω να υπαρχει καποιος συλογος να ασχοληθω). πριν ενα μιση μηνα περιπου αγορασα μεταχειρησμενο hw100 μαζι με τηλεφακο nikko stirling targetmaster 6-24x 56mm. πολυ καλη η δουλεια που εχουν κανει οι υπευθυνοι του forum παρεπιπτωντως μιας και τα θεματα ειναι πολυ κατατοπιστικα


Καλώς ήρθες κώστα και καλή συνέχεια....Το όπλο που έχεις είναι από τα κορυφαία να το χαρείς και πάντα κέντρο.
Air arms s510 extra fac 5.5mm
Hatsan BT65RB-Elite 6.35mm
Benjamin Discovery 4.5mm
Stoeger X50 4.5mm
Beretta elite II

Αποσυνδεδεμένος znaiper

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 6
Απ: χαιρετω το forum!!
« Απάντηση #7 στις: 08 Ιουλίου, 2016, 10:09:00 πμ »
Παράθεση
Παράθεση από: znaiper στις 04 Ιούλιος, 2016, 18:47:22 μμ
γεια σας παιδια...με λενε κωστα και ειμαι απο πατρα.ειμαι καινουριος στο αθλημα με πολυ ορεξη να μαθω σχετικα με τον αεροβολισμο και συγκεκριμενα για τα αθληματα του (αν και στην πατρα που βρησκομαι δεν βλεπω να υπαρχει καποιος συλογος να ασχοληθω). πριν ενα μιση μηνα περιπου αγορασα μεταχειρησμενο hw100 μαζι με τηλεφακο nikko stirling targetmaster 6-24x 56mm. πολυ καλη η δουλεια που εχουν κανει οι υπευθυνοι του forum παρεπιπτωντως μιας και τα θεματα ειναι πολυ κατατοπιστικα


Καλώς ήρθες κώστα και καλή συνέχεια....Το όπλο που έχεις είναι από τα κορυφαία να το χαρείς και πάντα κέντρο.


καλως σας βρηκα...περιμενα πολυ καιρο να το παρω και ειμαι ενθουσιασμενος.αν και ειμαι ακομα αρχαριος μου κανει εντυπωση με ποση ευκολια χτυπαω κεντρο απο μεσαιες αποστασεις.το μονο κακο ειναι το γεμισμα με την τρομπα,που τωρα το καλοκαιρι σου κοβει την ανασα και πρεπει να περιμενω ενα 5λεπτο να ηρεμησω για να εχω σταθερο χερι στις βολες!

Αποσυνδεδεμένος johnsin

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 149
Απ: χαιρετω το forum!!
« Απάντηση #8 στις: 08 Ιουλίου, 2016, 11:18:48 πμ »
Το έχω κάνει το spor .....μέχρι που πήρα φιάλη και ησύχασα.
Air arms s510 extra fac 5.5mm
Hatsan BT65RB-Elite 6.35mm
Benjamin Discovery 4.5mm
Stoeger X50 4.5mm
Beretta elite II