Γενικά > Νέα Μέλη

καλημερα φιλοι

(1/2) > >>

allman1970:
καλημερα παιδια με λενε χριστοφορο και ειμαι εντελως νεος αεροβολιστης.ελπιζω να μαθω αρκετα απο εσας.ωστοσο εχω μια σχεση με τα οπλα γενικοτερα καθως ειμαι κυνηγος αλλα και τα κυνηγια μου ειναι περιορισμενα λογω ελειψης χρονου.
σκεφτηκα να ξεκινησω με ενα φθηνο αλλα οπως εχω αρχισει να αντιλαμβανομαι καθολου κακο
browning leverage 4,5 το οποιο βρηκα μεταχειρισμενο στα 110 ευρω σε αριστη κατασταση.
σιγουρα αργοτερα θα παρω κατι καλυτερο αλλα προς το παρον περναω πολυ ευχαριστα με το συγκεκριμενο.στοχευω συνηθως στα 20 μετρα με διοπτρα και εχω βολες 2-3 εκατοστα απο το απολυτο κεντρο με γκρουπ 5 βολιδων διαμετρου 2cm
ελπιζω να μη σας κουρασω στο μελλον με τις ερωτησεις μου πολλες απο τις οποιες μαλλον θα ειναι χαζες

benetos:
Καλημέρα και σε σένα και καλώς ήρθες :)! Όσο θα μελετάς το forum, τόσο δεν θα σε καλύπτει το ένα μόνο αεροβόλο ;)

AVARIS:
Καλως ήρθες Χριστοφορε !
Σαν κυνηγος θα ξερεις οτι καλος σκυλος είναι αυτος που ταιριάζει σε εσένα και οχι στα πρότυπα. Το ιδιο ισχυει και για τα αεροβόλα. Καλό αεροβόλο δεν ειναι απαραίτητα το ακριβό αλλά αυτο που σε παρακινεί το πιάσεις και να ρίχνεις ατελείωτα.

Οπως ειναι γνωστό δεν υπάρχουν χαζες ερωτήσεις αλλά χαζες απαντησεις!! Γραψτε -ρωτηστε.

allman1970:
Συμφωνω απολυτα φιλε AVARIS.

panik:
Καλώς ηρθες, καλές γιορτές!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση