Γενικά > Εισαγωγή στον κόσμο του αεροβόλου

Χωροι για νομιμη σκοποβολη με αεροβολο

(1/5) > >>

deadmeat-75:
Καλησπερα σας. Γνωριζει καποιος νομιμους χωρους για να εξασκηθω στην σκοποβολη με ελευθερη κατηγορια αεροβολου; Δηλαδη, οχι 10μετρο ολυμπιακο ή Field Target κατ'αναγκη. Γνωριζω ηδη το Σχιστο βεβαια, αλλα εκτος απο αυτο δεν εχω καποιον αλλο χωρο υπ'οψην. Εκτιμω την οποιαδηπωτε πληροφορια, σας ευχαριστω.

deadmeat-75:
Ξεχασα να αναφερω στην αρχικη μου αναρτηση, εχω δελτιο σκοπευτη απο ΣΚΟΕ.

Christopher:
Απαραιτητο το δελτιο της ΣΚΟΕ, θελεις και μια ιατρικη γνωματευση οτι δεν εχεις καποιο θεμα με τον ιο, ολα αυτα πρεπει να τα εχεις για να μπεις σε καποιο σκοπευτηριο.

deadmeat-75:

--- Παράθεση από: Christopher στις 09 Ιουλίου, 2020, 14:26:57 μμ ---Απαραιτητο το δελτιο της ΣΚΟΕ, θελεις και μια ιατρικη γνωματευση οτι δεν εχεις καποιο θεμα με τον ιο, ολα αυτα πρεπει να τα εχεις για να μπεις σε καποιο σκοπευτηριο.

--- Τέλος παράθεσης ---

Ναι, φυσικα τα εχω ολα αυτα, το θεμα μου ειναι ο χωρος να επιτρεπει και να εξυπηρετει χρηση αεροβολου. Στο Χαιδαρι π.χ. δεν εχω θεμα με το πυροβολο αλλα αν θελω να ριξω με το αεροβολο δεν ειναι και ο πιο πρακτικος χωρος για αυτο.

Christopher:
Υπαρχει το κλειστο σκοπευτηριο του ΑΟΦΑ στην Ελευσινα , και το ανοιχτο σκοπευτηριο στο Σχιστο.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση