Γενικά > Εισαγωγή στον κόσμο του αεροβόλου

Χωροι για νομιμη σκοποβολη με αεροβολο

<< < (2/5) > >>

Mike pr:
Στο σχιστο λογω ανοιχτου πεδιου αλλα και αποστασης το θεωρω πιο σωστο χωρο, η ελευσινα διαθετει μεχρι 25 μετρα και για να ριξεις πρεπει να εισαι μελος του συλογου, επισης λειτουργει ΣΚ μονο και σαββατο μετα το μεσημερι, επισης ειναι κλειστο καποιους μηνες του καλοκαιριου

Christopher:

--- Παράθεση από: Mike pr στις 09 Ιουλίου, 2020, 18:01:03 μμ ---Στο σχιστο λογω ανοιχτου πεδιου αλλα και αποστασης το θεωρω πιο σωστο χωρο, η ελευσινα διαθετει μεχρι 25 μετρα και για να ριξεις πρεπει να εισαι μελος του συλογου, επισης λειτουργει ΣΚ μονο και σαββατο μετα το μεσημερι, επισης ειναι κλειστο καποιους μηνες του καλοκαιριου

--- Τέλος παράθεσης ---

Ετσι ειναι οπως τα λεει ο Φιλος Μιχαλης για την Ελευσινα , κατι που ξεχασα να  στο πω.

deadmeat-75:

--- Παράθεση από: Mike pr στις 09 Ιουλίου, 2020, 18:01:03 μμ ---Στο σχιστο λογω ανοιχτου πεδιου αλλα και αποστασης το θεωρω πιο σωστο χωρο, η ελευσινα διαθετει μεχρι 25 μετρα και για να ριξεις πρεπει να εισαι μελος του συλογου, επισης λειτουργει ΣΚ μονο και σαββατο μετα το μεσημερι, επισης ειναι κλειστο καποιους μηνες του καλοκαιριου

--- Τέλος παράθεσης ---

Μελος του συγκεκριμενου συλλογου δεν ειμαι, δεν θα γινω δεκτος με την καρτα ΣΚΟΕ; Εννοειται πως θα πληρωσω συμμετοχη οπου και αν παω.

Mike pr:
Το ειχα ζητησει και εγω αλλα μου ειπαν οτι επρεπε να γινω μελος

Christopher:
Για να τα ξεκαθαριζουμε λιγο τα πραγματα, το σκοπευτηριο στην Ελευσινα εξιπερετει σαν προπονητηριο για τα μελη του ΑΟΦΑ.
Στο Σχιστο μπορεις να πας με τα προβλεπομενα χαρτια, καρτα ΣΚΟΕ , και βεβαιωση γιατρου.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση