Αποστολέας Θέμα: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)  (Αναγνώστηκε 51168 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΥΡΟΛΥΚΟΣ

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 56
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #15 στις: 22 Νοεμβρίου, 2014, 05:38:53 πμ »
Κατοπιν ωριμου σκεψεως και  πολυημερου ερευνης ευρισκομαι εις την ευχαριστον θεσιν  να σας  ανακοινωσω οτι προεβην εις στο (απονενοημενον) διαβημα ;D ;D ;D  και χθες το απογευμα πηρα τηλεφωνο τον μηλιδωνη και χωρις πολλα λογια παραγγειλα το 95αρι το λουξους σε 4,5 διαμετρημα, το οποιον κατα τα λεγομενα του θα εχω στα χερια μου μεσουσης της εβδομαδος!!  για να λεμε και την σκληρη αληθεια,  αρχικα σκεφτομουν να κανω την αγορα μετα τα χριστουγεννα  και αφου θα εχω ξεμπλεξει και με το ραβδισμα των ελιων αλλα.............δεν κρατηθηκα ρε παιδια!!!! Το κακο τωρα που το σκεφτομαι ειναι οτι δεν θα εχω χρονο να το ριξω πριν τις γιορτες και θα το λειωσω στο μπανιστηρι και το χαιδολογημα!!!! ;D ;D τελος παντων....... Νεοτερα οταν θα το εχω στα χερια μου..... Τωρα παω για δουλεια! Τις καλημερες μου
Φιλικα
Χαρης

Αποσυνδεδεμένος despot

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 634
  • You might be an Airgunner if ...
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #16 στις: 22 Νοεμβρίου, 2014, 17:17:50 μμ »
... και πολύ καλά έκανες, να το ευχαριστηθείς εις το έπακρο, να σε σίγουρος όλο και θα ξεκλέψεις λίγο χρόνο και για αυτό   (αυτές οι ελιές μας έχουν ''φάει''  ;D)

Αποσυνδεδεμένος iraklis2010

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1459
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #17 στις: 22 Νοεμβρίου, 2014, 18:56:17 μμ »
Κατοπιν ωριμου σκεψεως και  πολυημερου ερευνης ευρισκομαι εις την ευχαριστον θεσιν  να σας  ανακοινωσω οτι προεβην εις στο (απονενοημενον) διαβημα ;D ;D ;D  και χθες το απογευμα πηρα τηλεφωνο τον μηλιδωνη και χωρις πολλα λογια παραγγειλα το 95αρι το λουξους σε 4,5 διαμετρημα, το οποιον κατα τα λεγομενα του θα εχω στα χερια μου μεσουσης της εβδομαδος!!  για να λεμε και την σκληρη αληθεια,  αρχικα σκεφτομουν να κανω την αγορα μετα τα χριστουγεννα  και αφου θα εχω ξεμπλεξει και με το ραβδισμα των ελιων αλλα.............δεν κρατηθηκα ρε παιδια!!!! Το κακο τωρα που το σκεφτομαι ειναι οτι δεν θα εχω χρονο να το ριξω πριν τις γιορτες και θα το λειωσω στο μπανιστηρι και το χαιδολογημα!!!! ;D ;D τελος παντων....... Νεοτερα οταν θα το εχω στα χερια μου..... Τωρα παω για δουλεια! Τις καλημερες μου
Φιλικα
Χαρης
Καλως να το δεχτεις το ΕΡΓΑΛΕΙΟ με κεφαλαια γραματα.Οσο για το μπανιστηρι και το χαιδολογημα βαλε και κανενα κουτι σφαιρακια στο μαξιλαρι σου και ολα τα αλλα αστα στον Μορφεα ;)
ΑΕΤΣ ΕΠΛΑΣΤΑ ΑΣΟΝ ΘΕΟ
ΑΕΤΣ ΣΗ ΓΗΝ ΕΒΡΕΘΑ
ΚΑΜΙΑΝ ΚΙ ΠΟΥΣΜΑΝΕΨΑ
ΠΟΝΤΙΟΣ ΝΤΕ ΓΕΝΝΕΘΑ

HW  90  5,5 LAZAGLIDE BY DRAGON WALNUT BY HERCULES
DIANA 48 4,5 HANDMADE STOK IROCO BY HERCULES
SLAVIA 630 4,5  WALNUT BY HERCULES.....LAZAGLIDE AND VENOM  BY DRAGON

Αποσυνδεδεμένος CenterP

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 337
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #18 στις: 22 Νοεμβρίου, 2014, 19:50:16 μμ »
η ωριμη σκεψη και η πολυημερη  ερευνα σε οδηγησαν σε μια πολυ καλη αγορα
με το καλο να ερθει ,καλοριχτο ,μερα με τη μερα (και τις βολες) θα το δεις να γινεται καλυτερο.
Fx Cyclone-Hawke Endurance 3-10x44 MD 5.5
Cricket Calibrgun Hawke Panorama 4-12-50 IR 5,5
Hatsan AT 44 s10 Center Point 6-24-50 MD 4,5
HW 50 4,5
Norica QUIK 5,5

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΥΡΟΛΥΚΟΣ

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 56
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #19 στις: 22 Νοεμβρίου, 2014, 21:43:04 μμ »
... και πολύ καλά έκανες, να το ευχαριστηθείς εις το έπακρο, να σε σίγουρος όλο και θα ξεκλέψεις λίγο χρόνο και για αυτό   (αυτές οι ελιές μας έχουν ''φάει''  ;D)
ομοιοπαθης ελιοπληκτος και συ δεσποτα;;;;; ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος alpha-63

  • Μελος
  • *
  • Μηνύματα: 7893
  • «Μαλέαν δε κάμψας επιλάθου των οίκαδε»
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #20 στις: 22 Νοεμβρίου, 2014, 23:17:59 μμ »
Κατοπιν ωριμου σκεψεως και  πολυημερου ερευνης ευρισκομαι εις την ευχαριστον θεσιν  να σας  ανακοινωσω οτι προεβην εις στο (απονενοημενον) διαβημα ;D ;D ;D  και χθες το απογευμα πηρα τηλεφωνο τον μηλιδωνη και χωρις πολλα λογια παραγγειλα το 95αρι το λουξους σε 4,5 διαμετρημα, το οποιον κατα τα λεγομενα του θα εχω στα χερια μου μεσουσης της εβδομαδος!!  για να λεμε και την σκληρη αληθεια,  αρχικα σκεφτομουν να κανω την αγορα μετα τα χριστουγεννα  και αφου θα εχω ξεμπλεξει και με το ραβδισμα των ελιων αλλα.............δεν κρατηθηκα ρε παιδια!!!! Το κακο τωρα που το σκεφτομαι ειναι οτι δεν θα εχω χρονο να το ριξω πριν τις γιορτες και θα το λειωσω στο μπανιστηρι και το χαιδολογημα!!!! ;D ;D τελος παντων....... Νεοτερα οταν θα το εχω στα χερια μου..... Τωρα παω για δουλεια! Τις καλημερες μου
Φιλικα
Χαρης
Καλως να το δεχτεις το ΕΡΓΑΛΕΙΟ με κεφαλαια γραματα.Οσο για το μπανιστηρι και το χαιδολογημα βαλε και κανενα κουτι σφαιρακια στο μαξιλαρι σου και ολα τα αλλα αστα στον Μορφεα ;)


...να σε διορθώσω Ηρακλή -μου επιτρέπεις εεεε  ::)-  Ομορφέας λέγεται  ;)
Σειρήνα -HW97Κ .22
Μέδουσα -HW97K .20
Ειμαρμένη -HW95 .22
Γοργόνα 
Έχιδνα-HW95 .20
Κίρκη -AA ProSport .22
Μήδεια- ΑΑ ProSport .177
Ναυσικά -AA TX MK3 .177
Ερινύα -ΑΑ ProElite .22
Άρπυια -AA ProElite .25
Λάχεσις -HW35 .177
Νέμεσις -HW90 .22
Πηνελόπη -HW55 .177
Άρτεμις -Diana52 .22 EXP
Lady Chatterley -BSA S.Star .177
Afrodyte -BSA S.Star .177
Χαρά -BSA RB2 Stutzen .177
Victoria -BSA RB2 Stutzen .22
Erika -Feinwerkbau 300 .177
Patricia -Webley&Scott Osprey Supertarget .177
Mo Chou -BAM 26 .177

Αποσυνδεδεμένος iraklis2010

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1459
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #21 στις: 23 Νοεμβρίου, 2014, 08:39:18 πμ »
Κατοπιν ωριμου σκεψεως και  πολυημερου ερευνης ευρισκομαι εις την ευχαριστον θεσιν  να σας  ανακοινωσω οτι προεβην εις στο (απονενοημενον) διαβημα ;D ;D ;D  και χθες το απογευμα πηρα τηλεφωνο τον μηλιδωνη και χωρις πολλα λογια παραγγειλα το 95αρι το λουξους σε 4,5 διαμετρημα, το οποιον κατα τα λεγομενα του θα εχω στα χερια μου μεσουσης της εβδομαδος!!  για να λεμε και την σκληρη αληθεια,  αρχικα σκεφτομουν να κανω την αγορα μετα τα χριστουγεννα  και αφου θα εχω ξεμπλεξει και με το ραβδισμα των ελιων αλλα.............δεν κρατηθηκα ρε παιδια!!!! Το κακο τωρα που το σκεφτομαι ειναι οτι δεν θα εχω χρονο να το ριξω πριν τις γιορτες και θα το λειωσω στο μπανιστηρι και το χαιδολογημα!!!! ;D ;D τελος παντων....... Νεοτερα οταν θα το εχω στα χερια μου..... Τωρα παω για δουλεια! Τις καλημερες μου
Φιλικα
Χαρης
Καλως να το δεχτεις το ΕΡΓΑΛΕΙΟ με κεφαλαια γραματα.Οσο για το μπανιστηρι και το χαιδολογημα βαλε και κανενα κουτι σφαιρακια στο μαξιλαρι σου και ολα τα αλλα αστα στον Μορφεα ;)


...να σε διορθώσω Ηρακλή -μου επιτρέπεις εεεε  ::)-  Ομορφέας λέγεται  ;)
Ομορφεας Αποστολε λεγεται οταν εισαι ξυπνιος, ενω Μορφεας οταν κοιμασαι :D
ΑΕΤΣ ΕΠΛΑΣΤΑ ΑΣΟΝ ΘΕΟ
ΑΕΤΣ ΣΗ ΓΗΝ ΕΒΡΕΘΑ
ΚΑΜΙΑΝ ΚΙ ΠΟΥΣΜΑΝΕΨΑ
ΠΟΝΤΙΟΣ ΝΤΕ ΓΕΝΝΕΘΑ

HW  90  5,5 LAZAGLIDE BY DRAGON WALNUT BY HERCULES
DIANA 48 4,5 HANDMADE STOK IROCO BY HERCULES
SLAVIA 630 4,5  WALNUT BY HERCULES.....LAZAGLIDE AND VENOM  BY DRAGON

Αποσυνδεδεμένος despot

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 634
  • You might be an Airgunner if ...
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #22 στις: 23 Νοεμβρίου, 2014, 11:58:00 πμ »
... και πολύ καλά έκανες, να το ευχαριστηθείς εις το έπακρο, να σε σίγουρος όλο και θα ξεκλέψεις λίγο χρόνο και για αυτό   (αυτές οι ελιές μας έχουν ''φάει''  ;D)
ομοιοπαθης ελιοπληκτος και συ δεσποτα;;;;; ;D ;D ;D ;D

... αστα, άρχισε να κανει και κρύο  ;D

Αποσυνδεδεμένος npmair

  • Μελος
  • *
  • Μηνύματα: 3327
  • Only accurate airguns are interesting!
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #23 στις: 23 Νοεμβρίου, 2014, 13:01:15 μμ »
... αστα, άρχισε να κανει και κρύο  ;D


Αμα πιάσεις την τέμπλα και αρχίσεις το ράβδισμα, να δείς για πότε το ξεχνας το κρύο ....  ::)
"Αίολος"
"Διηνέκης"
"Βουκεφάλας"
"Κέρβερος"
"Ημίαιμος Πρίγκιψ"
"Rasputin"
"Τετράκωπος μετά Πηδαλιούχου"
"Captain Hook"

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΥΡΟΛΥΚΟΣ

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 56
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #24 στις: 23 Νοεμβρίου, 2014, 16:50:04 μμ »
... αστα, άρχισε να κανει και κρύο  ;D


Αμα πιάσεις την τέμπλα και αρχίσεις το ράβδισμα, να δείς για πότε το ξεχνας το κρύο ....  ::)
σωστοοςςς ;D ;D ;D ;D ;D και ειδικα  αμα  εχεις κανα πενταμελες συνεργειο οπως εγω παιρνεις και συ φωτια μαζι και το αλυσοπριονο!!!! αλλα που θα παει ρε παιδια κοντευω ........13000 και μια μεινανε!!!

Αποσυνδεδεμένος despot

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 634
  • You might be an Airgunner if ...
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #25 στις: 23 Νοεμβρίου, 2014, 22:29:44 μμ »
... αστα, άρχισε να κανει και κρύο  ;D


Αμα πιάσεις την τέμπλα και αρχίσεις το ράβδισμα, να δείς για πότε το ξεχνας το κρύο ....  ::)

... ε ναι, αλλιώς θα μας προλάβουν τα χιόνια

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΥΡΟΛΥΚΟΣ

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 56
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #26 στις: 30 Νοεμβρίου, 2014, 19:02:56 μμ »
λοιπον παιδια σας εχω ενα κακο και δυο καλα νεα, το κακο ειναι οτι μου αρωστησε σοβαρα το αδερφι μου, εδωσε μαχη με το θανατο :'( :'( αλλα βγηκε νικητης και αλωβητος ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D   τρεχω στα νοσοκομεια εδω και δεκα μερες τωρα, αλλα χαλαλι, ολα καλα πλεον το ξεπερναει ταχυτατα και σε δυο τρεις το πολυ τεσσερις μερες θα ειναι παλι σπιτι :D :D το αλλο καλο  ειναι οτι αυριο παραλαμβανω τη βαιρω και θα παμε για βολες μαζι με το αδερφι οταν επιστρεψει σπιτι με το καλο, ξερω οτι δεν σας νοιαζουν τα οικογενειακα μου αλλα αυτα ειναι πολυ καλα νεα και ηθελα να μοιραστω και μαζι σας την χαρα μου.
αυτες τις μερες περασα εναν γολγοθα συναισθηματων απο το ναδιρ της εσχατης απελπισιας στο ζενιθ της απωτατης ευτυχιας. ειμαι τρομερα καταπονημενος σωματικα και ψυχικα, αλλα δεν με νοιαζει ο αδερφος μου ειναι και παλι γερος και πεταω.
θα τα ξαναπουμε συντομα φιλοι μου
χαρης

Αποσυνδεδεμένος despot

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 634
  • You might be an Airgunner if ...
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #27 στις: 30 Νοεμβρίου, 2014, 19:17:20 μμ »
Χάρη περαστικά στον αδελφό σου, τέλος καλό όλα καλά  ;)

Αποσυνδεδεμένος tieton

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1594
  • Λευτερια στους...pcpistas!!!
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #28 στις: 30 Νοεμβρίου, 2014, 19:19:41 μμ »
Mπραβο για τα καλα νεα για τον δικο σου ανθρωπο!
Αλλα ρε φιλε αυτη τη βαιρω, τη ζαιρα ,πως την λες ...σουμιες φανταζομαι!Με το καλο να
περασεις και στα αληθινα δλδ προσυμπιεσμενα αεροβολα!
σε σχεση με την...καταδυτικη
 σταγιερουμπα+weaver T36
fcb αεροβολο-airrifle
https://www.facebook.com/groups/1217631344969912/

Αποσυνδεδεμένος paha1971

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 476
Απ: ΝΕΟΣ (στο χομπι οχι στην ηλικια)
« Απάντηση #29 στις: 30 Νοεμβρίου, 2014, 22:10:05 μμ »
Μη το λες ότι δεν μας νοιάζουν τα προσωπικά σου!
Τα αδέλφια είναι σχεδόν πάντα τα σημαντικότερα πρόσωπα στη ζωή μας.
Περαστικά λοιπόν και αφού πέρασαν τα άσχημα όλα καλά. Πάρε τον αδελφό και βουρ για βολές να ξεχάσετε τα κακά που πέρασαν.
Artemis lr700w 5.5 (13 lbft)
Slavia 618 4.5  (3 lbft)