Αποστολέας Θέμα: Τα νέα του Ε.Σ.Ο.Α.Α.Π (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΡΟΒΟΛΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΠΕΔΙΟΥ)  (Αναγνώστηκε 142347 φορές)

Αποσυνδεδεμένος feugatos

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 492

Θα μπορουσα μηπως, ενα αντιγραφο του καταστατικου του ομιλου, να το εχω σε ηλεκτρονικη μορφη με email ;




Νικος
BSA Meteor MK6 .177
Gamo CFX .22

Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
"Bertrand Russell"
www.razorsteam.bravehost.com

Αποσυνδεδεμένος gtavo

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 228
Παιδια αν το εχει καποιος ας το δημοσιευσει
Beware the man with just one gun

Αποσυνδεδεμένος Einhorn

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 2167
Φίλοι μου,
το έχω εγώ, αλλά μόνο σε έντυπη μορφή.
Mε τη βοήθεια του μέλους mnikolai σε 2-3 ημέρες θα το έχω και σε ηλεκτρονική μορφή, οπότε και θα τοποθετηθεί στο παρόν θέμα.
« Τελευταία τροποποίηση: 30 Ιανουαρίου, 2009, 00:47:56 πμ από Einhorn »

Αποσυνδεδεμένος mnikolai

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 202
    • http://users.otenet.gr/~oskqpu
Στο παρακάτω link μπορείτε να κατεβάσετε όλο το Καταστατικο σε pdf μορφή

http://cid-107b87f70719b3fb.skydrive.live.com/embedrowdetail.aspx/.Public/%ce%9a%ce%91%ce%a4%ce%91%ce%a3%ce%a4%ce%91%ce%a4%ce%99%ce%9a%ce%9f%20%ce%95%20%ce%a3%20%ce%9f%20%ce%91%20%ce%91%20%ce%a0%20.pdf
Φιλικά,<br />Μάκης Νικολαιδης

Αποσυνδεδεμένος gtavo

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 228
Ευχαριστουμε φιλε για τον κοπο σου.
Beware the man with just one gun

sundaze643

  • Επισκέπτης
   Nα είσαι καλά Μάκη!Ευχαριστούμε πολύ. :-*

Αποσυνδεδεμένος mnikolai

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 202
    • http://users.otenet.gr/~oskqpu
Νά'στε καλά παιδιά κανένα πρόβλημα. Τα λέμε και απο κοντά αύριο στο σκοπευτήριο για όσους μπορέσουν τελικά να έρθουν.
Φιλικά,<br />Μάκης Νικολαιδης

Αποσυνδεδεμένος feugatos

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 492
Προτιθεμαι να υποβαλω τα δικαιολογητικα για την εγγραφη μου στον ομιλο.
Μετα την εγγραφη μου θα παραλαβω καποια ταυτοτητα μελους ;

Επισης, εγω μενω Κρητη, μηπως υπαρχει προβλημα με αυτο ;


Νικος
BSA Meteor MK6 .177
Gamo CFX .22

Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
"Bertrand Russell"
www.razorsteam.bravehost.com

Αποσυνδεδεμένος su-30

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 128
Μετα την εγγραφη θα παρεις πλαστικοποιημενη ταυτοτητα οπου θα υπαρχει η φωτογραφια σου και τα στοιχεια του ομιλου.Το οτι μενεις Κρητη δεν ειναι προβλημα μιας και στον ομιλο ειναι γραμμενα μελη απο ολη την Ελλαδα.

Αποσυνδεδεμένος feugatos

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 492

Εχω στειλει τα δικαιολογητικα στον ομιλο, μπορει να με πληροφορησει κανεις με PM για την εξελιξη του θεματος;
Αν εχει ληφθει ο φακελος κλπ.

Επειδη δεν ξερω ποιο μελος ειναι αρμοδιο για κατι τετοιο, ας μου στειλει ενα PM για να του δωσω τα πληρη στοιχεια μου.


Νικος
BSA Meteor MK6 .177
Gamo CFX .22

Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
"Bertrand Russell"
www.razorsteam.bravehost.com

Αποσυνδεδεμένος FER-FT

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
Αγαπητά μέλη, φίλοι αεροβολάδες,

σε παραλαβή αλληλογραφίας προς τον Όμιλο, παρουσιάστηκε παραβίαση των φακέλλων.
Παρακαλούνται τα παλαιά, όπως και τα νέα μέλη, να μην αποστέλλουν τις ετήσιες συνδρομές
ταχυδρομικώς, αλλά να τις καταθέτουν:

1) στον τραπεζικό λογαριασμό της ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ, με αριθμό 894/600564-04.
ή
2) ΙΒΑΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ   GR 2701108940000089460056404

Επειδή η ισχύς των ταυτοτήτων του Ομίλου έχει διάρκεια ενός έτους, τα παλαιά μέλη πρέπει να
αντικαταστήσουν τις ταυτότητές τους με νέες.

                                                                    ΤΟ Δ.Σ.

Αποσυνδεδεμένος hornetnik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Enter the Dragon
Παρακαλω για τις υποθεσεις του ομιλου να επικοινωνειτε με το προεδρο στο τηλ του ομιλου 6978647570 καθημερινα 6-8 απογευμα ΙΑΚΩΒΟΣ ΦΕΡΒΟΥΡΝΤ.τα δικα μου τηλ ισχυηαν μεχρι να βγει το νεο ΔΣ σαν εξυπηρετηση και δεν ισχυουν πλεον για υποθεσεις του ομιλου.Ειμαι απλο μελος και δεν μου επιτρεπεται να κανω δουλειες του ΔΣ αλλα μονο  υποθεσεις WFTF εχοντας την ιδιοτητα του εκπροσωπου της ΔΙΕΘ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ FT.(WFTF).Οσοι φιλοι θελουν κατι που αφορα το WFTF οπως να θελουν να συμετασχουν στο Παγκοσμιο Πρωταθλημα παρακαλουνται να παιρνουν εμενα τηλ 6977549856 2394061790 για ενημερωση και βοηθεια.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
οπλα....κανενα,μου τα παιρνανε.....γιαυτο απο δω και περα θα τα .....κρυβω!

Αποσυνδεδεμένος FER-FT

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
Φιλοι   Αεροβολαδες

  Η  αποψη  του  Ομιλου  ειναι  μια , ΠΟΛΛΟΙ  ΠΟΛΛΟΙ   ΠΟΛΛΟΙ  Ομιλοι

800  ευρω,  21  μελη  και  ενας  δικηγορος  για  να  αρχησεται

βωηθεια  απο  την  μερια  μας  οση  θελεται

ΕΡΓΑ   ΟΧΙ   ΣΑΛΙΑ



                                                  Με  εκτημηση

Αποσυνδεδεμένος penguin

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 72
Απευθυνόμενος στον κο εκπροσωπο στην WFTF θα μπορουσε να δημοσιευσει εδω σε αυτο το forum οποιες πληροφοριες εχει για το WFTF, οπως την εδρα του, το καtaστατικο του, τους κανονες του αθληματος κλπ;;
Δεν είναι λογικό αυτα να υπαρχουν στο αρχειο του κου εκπρόσωπου στην WFTF αλλά και εμείς να τα μαθουμε απο την επισημη πηγη που οπως αναφερει ειναι ο ιδιος σαν εκπροσωπος της Ελλαδας στην WFTF;
Με ενδιαφερον αναμενει ο συντακτης του παροντος τουλαχιστον.

Αποσυνδεδεμένος giorgos200sx

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1886
Και εγω αναμενω την απαντηση του Hornetnik αφου νομιζω θα εχει ενδιαφερον...
 Επισης γραφεις Γιωργο για παγκοσμιο πρωταθλημα Field Target. Μπορεις να μας δωσεις πληροφοριες γι'αυτο? Που πρόκειται να γινει το πρωταθλημα αυτο και ποτε? Ακομα, στα επομενα σχεδια, Ελληνικο πρωταθλημα FT υπαρχει??