Αποστολέας Θέμα: Τα νέα του Ε.Σ.Ο.Α.Α.Π (ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΡΟΒΟΛΩΝ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΠΕΔΙΟΥ)  (Αναγνώστηκε 142857 φορές)

Αποσυνδεδεμένος aeras kopanistos

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20

   Φιλική συμβουλή hornetnik ...  Θεσσαλονίκη ,χειμώνας , κρύο πολύ , κάντε την συγκέντρωση σε πατσατζίδικο της πόλης . Μιλάμε για εγγυημένη επιτυχία και ούτε κληρώσεις κτλ.   ;)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :DΣτο δευτερο μερος στη Δορκαδα κανει ενα απο τα καλυτερα κοντοσουβλια που εχω δοκιμασει  Που δηλωνουμε συμμετοχη?   :D.Καλυτερα εκει γιατι αν γινει σε πατσατζιδικο εγω δηλωνω απο τωρα οτι δεν θα πατησω μια που αρωσταινω μονο που μυριζω πατσα!!!!! :D
Χειμωνα κρυο,καλοκαιρι μπανια και ζεστη,για φθινοπωρο και ανοιξη δεν ξερω ,αμα υπαρχει θεληση ολα γινονται!Η τοποθεσια θα ειναι συμφωνα με πως μπορει ο καθενας αν ειναι δυνατο για να βολευτουνε ολοι.

Αποσυνδεδεμένος hornetnik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Enter the Dragon

   Φιλική συμβουλή hornetnik ...  Θεσσαλονίκη ,χειμώνας , κρύο πολύ , κάντε την συγκέντρωση σε πατσατζίδικο της πόλης . Μιλάμε για εγγυημένη επιτυχία και ούτε κληρώσεις κτλ.   ;)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :DΣτο δευτερο μερος στη Δορκαδα κανει ενα απο τα καλυτερα κοντοσουβλια που εχω δοκιμασει  Που δηλωνουμε συμμετοχη?   :D.Καλυτερα εκει γιατι αν γινει σε πατσατζιδικο εγω δηλωνω απο τωρα οτι δεν θα πατησω μια που αρωσταινω μονο που μυριζω πατσα!!!!! :D
Χειμωνα κρυο,καλοκαιρι μπανια και ζεστη,για φθινοπωρο και ανοιξη δεν ξερω ,αμα υπαρχει θεληση ολα γινονται!Η τοποθεσια θα ειναι συμφωνα με πως μπορει ο καθενας αν ειναι δυνατο για να βολευτουνε ολοι.
Παρακολουθα εσυ και ελα  εκει που θα κανονιστει και θα φας και κοντοσουβλι καποια στιγμη!!!!! :D :D :D :D
οπλα....κανενα,μου τα παιρνανε.....γιαυτο απο δω και περα θα τα .....κρυβω!

Αποσυνδεδεμένος michael1969

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 809
  • ΣΕΡΡΕΣ
Τελικα τι εγεινε αποφασισατε για το μερος ? την μερα και την ωρα ?
Alfa proj 4.5

Αποσυνδεδεμένος hornetnik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Enter the Dragon
Τελικα τι εγεινε αποφασισατε για το μερος ? την μερα και την ωρα ?

Μια που οι μερες ειναι καλες λεω μπροστα στην εισοδο του Λευκου Πυργου στις 12 το μεσημερι και αποφασιζουμε ολοι που θα παμε.
Επισης ακουω αλλη προταση που να ειναι καλυτερη απο την δικη μου,αν θελει καποιος να προτεινει. :)Ο Προεδρος του Εσοααπ  Ιακωβος επειδη δεν τον ρωτησα οταν ανακοινωσα την συνατηση ειπε οτι εχει βαρδια αλλα θα προσπαθησει να ξεφυγει και να ειναι εκει εστω και για λιγο.Αντε παιδια φτασαμε Πεμπτη.
οπλα....κανενα,μου τα παιρνανε.....γιαυτο απο δω και περα θα τα .....κρυβω!

Αποσυνδεδεμένος alpha-63

  • Μελος
  • *
  • Μηνύματα: 7893
  • «Μαλέαν δε κάμψας επιλάθου των οίκαδε»
...φροντίστε να είστε αρκετοί !  ::)
Σύσσωμη η κεντρική και νότια Ελλάδα αναμένει την θετική σας ανταπόκριση στα αεροβολικά κελεύσματα για να ανατραπεί το γίγνεσθαι του ποντικο-καναπέ .... ;D ;D ;D

...άντε και δεν είστε και το καλύτερο παράδειγμα ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.... :(

ΉΛΑΥΝΕ ΙΑΚΩΒΕ (..όρμα Τζακ Ελλινιστί.....), πάρτα απάνω σου τα πράγματα και προχωρείστε οι Μακεδόνες  ;)
Σειρήνα -HW97Κ .22
Μέδουσα -HW97K .20
Ειμαρμένη -HW95 .22
Γοργόνα 
Έχιδνα-HW95 .20
Κίρκη -AA ProSport .22
Μήδεια- ΑΑ ProSport .177
Ναυσικά -AA TX MK3 .177
Ερινύα -ΑΑ ProElite .22
Άρπυια -AA ProElite .25
Λάχεσις -HW35 .177
Νέμεσις -HW90 .22
Πηνελόπη -HW55 .177
Άρτεμις -Diana52 .22 EXP
Lady Chatterley -BSA S.Star .177
Afrodyte -BSA S.Star .177
Χαρά -BSA RB2 Stutzen .177
Victoria -BSA RB2 Stutzen .22
Erika -Feinwerkbau 300 .177
Patricia -Webley&Scott Osprey Supertarget .177
Mo Chou -BAM 26 .177

Αποσυνδεδεμένος hornetnik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Enter the Dragon
Παιδια αυριο 12 θα ειναι ΣΙΓΟΥΡΑ  καποιος στο ραντεβου η θα ειμαι μονος?????Αν ναι θα περιμενω μονο 15 λεπτα λογω κρυου οκ.
οπλα....κανενα,μου τα παιρνανε.....γιαυτο απο δω και περα θα τα .....κρυβω!

Αποσυνδεδεμένος hornetnik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Enter the Dragon
Επειδη κανενας δεν πηρε τηλ ,ουτε πμ,παρακαλω να με τηλ το αργοτερο μεχρι αυριο 11.00 το πρωι να ξερω.2394061790 η 6977549856 Αν δεν τηλ κανεις δεν θα κατεβω ουτε εγω!!!
οπλα....κανενα,μου τα παιρνανε.....γιαυτο απο δω και περα θα τα .....κρυβω!

Αποσυνδεδεμένος Kyriakos87

  • Συντονιστής
  • *****
  • Μηνύματα: 4808
Επειδη κανενας δεν πηρε τηλ ,ουτε πμ,παρακαλω να με τηλ το αργοτερο μεχρι αυριο 11.00 το πρωι να ξερω.2394061790 η 6977549856 Αν δεν τηλ κανεις δεν θα κατεβω ουτε εγω!!!


Γιώργο μηπως θα ειναι καλύτερα να ανοίξουμε ενα θέμα με την ημερομηνία συνάντησης που θέλετε π.χ. σε 2 βδομάδες και να κάνουμε μια λίστα με όποιον δηλώσει ενδιαφέρον οτι θέλει να έρθει?
Ειναι κρίμα τέτοιες προσπάθειες να πέφτουν στο κενό, ιδικά ''σήμερα'' που εχουμε το φορουμ.
θα το καταλάβαινα αν γινονταν πριν 4 χρόνια, αλλα οχι τωρα.

Pyrgetos Shooting Club


1. Οι ηλίθιοι είναι αήττητοι!!
2. Η συμμετοχή στο forum δεν είναι υποχρεωτική.!!!
3. το καλύτερο αεροβόλο ειναι αυτο που ευχαριστεί τον ιδιοκτήτη του.!!!!

Αποσυνδεδεμένος hornetnik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Enter the Dragon
Επειδη κανενας δεν πηρε τηλ ,ουτε πμ,παρακαλω να με τηλ το αργοτερο μεχρι αυριο 11.00 το πρωι να ξερω.2394061790 η 6977549856 Αν δεν τηλ κανεις δεν θα κατεβω ουτε εγω!!!


Γιώργο μηπως θα ειναι καλύτερα να ανοίξουμε ενα θέμα με την ημερομηνία συνάντησης που θέλετε π.χ. σε 2 βδομάδες και να κάνουμε μια λίστα με όποιον δηλώσει ενδιαφέρον οτι θέλει να έρθει?
Ειναι κρίμα τέτοιες προσπάθειες να πέφτουν στο κενό, ιδικά ''σήμερα'' που εχουμε το φορουμ.
θα το καταλάβαινα αν γινονταν πριν 4 χρόνια, αλλα οχι τωρα.

Ναι αν και εδωσα ευκαιρια στο να προτεινει κανενας κατι αλλο και ειπα να επικοινωνησουνε αλλα μεχρι στιγμης κανενας δεν εδωσε σημεια ζωης οτι σιγουρα θα ερθει.Ποιο το νοημα να κατεβω να περιμενω στο κρυο αν δεν δεσμευτει κανενας οτι θα ερθει.Καλυτερα να γινει μια προσπαθεια απο το ιδιο το φορουμ γιατι εγω τριτη προσπαθεια δεν κανω.Παντως απο τοσα ατομα στην θεσ/νικη απο το φορουμ θα περιμενα τουλαχιστον 10 να ενδιαφερθουν.Που ξερεις μηπως δεν τους αρεσει η δικη  μου ιδιοτητα παλι του επαγγελματια και το κανω για να βρω πελατες :D :D :D :D :D :D :D :D :D Πλακα κανω,ειναι κριμα παντως γιατι αν ηταν αρκετα ατομα θα μπορουσαμε να κανουμε και κανενα αγωνα,και ειμαι σιγουρος οτι θα ερχοσασταν και εσεις απο Λαρισα,αλλα και απο Γρεβενα και Αθηνα ακομα. 
οπλα....κανενα,μου τα παιρνανε.....γιαυτο απο δω και περα θα τα .....κρυβω!

Αποσυνδεδεμένος sniperman

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1665
Δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω, αυτό το ΣΚ είμαι φορτωμένος :(.
Πάντως καλό θα ηταν να γίνει καμιά συνάντηση να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε για να μαζευόμαστε και για καμιά βολη.

Παναγιωτης

Όπου και να σαι σκάψε βαθιά! Κατω ειναι η πηγη!

Ασε τους "μαυρους" ανθρώπους να λενε πως κατω ειναι μονο η κολαση!

Αποσυνδεδεμένος michael1969

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 809
  • ΣΕΡΡΕΣ
Εγω θα κατεβω τελεια και παυλα.
Alfa proj 4.5

Αποσυνδεδεμένος hornetnik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Enter the Dragon
Εγω θα κατεβω τελεια και παυλα.
Ευχαριστω αν ειμαστε τελικα μονοι κανονιζουμε και διαφορετικα,σου εστειλα πμ.
οπλα....κανενα,μου τα παιρνανε.....γιαυτο απο δω και περα θα τα .....κρυβω!

Αποσυνδεδεμένος xenofon

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 723
Γιώργο, αν δεν κάνω λάθος, είχα επικοινωνήσει μαζί σου την πρώτη κιόλας μέρα μετά το μήνύμά σου κ σου είπα ότι θα έρθω. Αν είναι να αλλάξει κάτι απο το 12:00 στο Λευκό Πύργο πείτε το δημόσια κ όχι με π.μ. Μην κατέβω ως εκεί για να με συναντήσω... με συναντάω κ στο σπίτι μου...

Αποσυνδεδεμένος hornetnik

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 572
  • Enter the Dragon
Γιώργο, αν δεν κάνω λάθος, είχα επικοινωνήσει μαζί σου την πρώτη κιόλας μέρα μετά το μήνύμά σου κ σου είπα ότι θα έρθω. Αν είναι να αλλάξει κάτι απο το 12:00 στο Λευκό Πύργο πείτε το δημόσια κ όχι με π.μ. Μην κατέβω ως εκεί για να με συναντήσω... με συναντάω κ στο σπίτι μου...
Εδωσα διορια μεχρι αυριο στις 11.00 αν διαβασεις ποιο πανω που σημαινει οτι θα δουμε αυριο το πρωι αν θα γινει η οχι.Αρα παρακολουθεις και εσυ οπως και ολοι μας τα νεα εδω .Μεχρι στιγμης εγραψαν η ειπαν 2 ατομα που θα ηθελαν να ερθουν αλλα δεν μπορουν και απολυτα σεβαστο,ο ΜICHAEL απο Σερρες ειναι σε αναμονη το παιδι γιατι θελει να ερθει αλλα ειναι και μακρια και τον εστειλα πμ αν δεν γινει,να συναντηθουμε αλλη μερα στην Δορκαδα μια που ειναι στο μεσο μεταξυ θεσ/νικης και Σερρες .
Αρα ανακοινωση θα κανω αυριο το πρωι.(Εξαλλου το τηλ σου περιλαμβανε  και  πολλες αλλες ερωτησεις ασχετες με την συναντηση τις οποιες επρεπε να κανεις στον προεδρο του ΕΣΟΑΑΠ και οχι σε μενα που ειμαι απλο μελος σαν ολους.)
οπλα....κανενα,μου τα παιρνανε.....γιαυτο απο δω και περα θα τα .....κρυβω!

Αποσυνδεδεμένος aiwa

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
Καλημερα σας ειμαι νεος στο forum κ στο hobby και απο χθες κατοχος ενος Bam-22 αυτη την κυριακη λογω οικογενειακων υποχρεωσεων δεν μπορω ενω θα ηθελα να γνωρισω καποιους με εμπειρια για να παρω γνωσεις κ συμβουλες,αλλη φορα αν γινει ξανα προσπαθεια συγκεντρωσεις κ ειμαι ευπροσδεκτος θα ηθελα να ερθω.
Καλες βολες για σημερα σε ολους σας.