Γενικά > Νομικά Θέματα

CAPITALS CONTROLS ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ

(1/6) > >>

monsoon:
Καλημερα....υπαρχει τροπος να αγορασει υπο αυτες τις συνθηκες κατι απο εξωτερικο βρε παιδια;

pcpgunner:
πολυ δυσκολο. Καποιοι δικοι μου πηγαν να παρουν απο αμαζον και δεν τους δεχτηκε το συστημα. Ενας αλλος φιλος με paypal δεν ολοκληρωσε συναλλαγη.

kostas100:

--- Παράθεση από: pcpgunner στις 22 Αυγούστου, 2015, 11:08:34 πμ ---πολυ δυσκολο. Καποιοι δικοι μου πηγαν να παρουν απο αμαζον και δεν τους δεχτηκε το συστημα. Ενας αλλος φιλος με paypal δεν ολοκληρωσε συναλλαγη.

--- Τέλος παράθεσης ---
Υποτιθεται οτι κατι ΘΑ αλλαξει(ετσι εχει εξαγγελθει τουλαχιστον για ποσα μεχρι 500ευρω τον μηνα)αλλα ακομα δεν εχει φθασει η καταλληλη επεξηγηση
του συγκεκριμενου ΦΕΚ στις διοικησεις των τραπεζων !!!
Η χρηση Ελληνικων καρτων ομως ειναι ελευθερη σε οσους ταξιδευουν στο εξωτερικο οι πληρωμες δεν αντιμετωπιζουν "φραγη"...

monsoon:
Φταιω εγω να παω Πορτογαλια να αγορασω μετα;Αλλα να μου πεις μπορει να πας στο αεροδρομιο και να σου πουνε ''ψιτ φιλε δεν μπορεις να το μεταφερεις''.Αστο δεν θελω να με ακουσουν και σε αυτο το αεροδρομιο να οριομαι!!!!

monsoon:
Αν μου το ψωνισει ενας φιλος μου απο το εξωτερικο πχ γερμανια και μου το στηλει στην δικη μου διευθυνση δεν θα εχει ποθεν εσχες στο τελωνειο;ελεος που φτασαμε!!!!ε θα τους πω να γραψουν πανω Gift....

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση