Αγωνιστικό Αεροβόλο > Ολυμπιακό Αεροβόλο

Ολυμπιακό Τυφέκιο Αεροβόλο

<< < (46/46)

npmair:
Η εξέλιξη και οι επιτυχίες έρχονται με τη σκληρή δουλειά και εσύ Σωτήρη είσαι πρωτεργάτης !!

Η θετική σκέψη λέει ότι η δεύτερη θέση σου δίνει ένα παραπάνω κίνητρο για το κυνήγι της πρώτης, και γνωρίζοντάς σε, ξέρω πως είναι θέμα χρόνου να το πετύχεις.

Σε κάθε περίπτωση, θερμά από καρδιάς συγχαρητήρια και συνέχισε να μας κάνεις περήφανους   :) :)

alpha-63:
...τον Σωτήρη όσοι έχουμε την τύχη και την χαρά να τον γνωρίζουμε κάποια χρόνια, γνωρίζουμε πως πέρα από δουλευταράς στις εντατικές προπονήσεις του και αγωνιστής, είναι μεθοδικός στο έπακρο, μελετά και σταθμίζει κάθε λεπτομέρεια, αξιολογεί και επεξεργάζεται νοητικά κάθε παράμετρο και αυτό σημαίνει πως το δυνατό μυαλό που κουβαλά μαζί με την αγωνιστική εμπειρία που μαζεύει διαρκώς σε μεγάλες διοργανώσεις είναι θέμα χρόνου να τον εδραιώσουν στην κορυφή....εκεί που ανήκει δηλαδή  :-* :-* :-*

   Σωτήρη, θέλουμε φωτό με την κούπααααααααα  ;D ;D ;D

cynix:

--- Παράθεση από: alpha-63 στις 06 Μαΐου, 2016, 11:55:03 πμ ---...τον Σωτήρη όσοι έχουμε την τύχη και την χαρά να τον γνωρίζουμε κάποια χρόνια, γνωρίζουμε πως πέρα από δουλευταράς στις εντατικές προπονήσεις του και αγωνιστής, είναι μεθοδικός στο έπακρο, μελετά και σταθμίζει κάθε λεπτομέρεια, αξιολογεί και επεξεργάζεται νοητικά κάθε παράμετρο και αυτό σημαίνει πως το δυνατό μυαλό που κουβαλά μαζί με την αγωνιστική εμπειρία που μαζεύει διαρκώς σε μεγάλες διοργανώσεις είναι θέμα χρόνου να τον εδραιώσουν στην κορυφή....εκεί που ανήκει δηλαδή  :-* :-* :-*

   Σωτήρη, θέλουμε φωτό με την κούπααααααααα  ;D ;D ;D

--- Τέλος παράθεσης ---

Απόστολε..! θέλω να πουλήσω μια γέφυρα...(αυτή στο ρίο..) Τι λες? θα μου κάνεις το deal?  :D :D :D

alpha-63:
...αυτή στο Ρίο πουλήθηκε, περιμένουμε την λήξη της απεργίας των δικηγόρων να πέσουν οι υπογραφές  :D :D :D
...είναινα μην σου βγει το όνομα φίλε  :o

   υγ:...πετάω για San Francisco–Oakland Bay, Golden Gate Bridge, αν μας κάτσει η μεσητεία Σωτήρη θα σου φτιάξω τον ανελκυστήρα στον ΣΟΕΛ  :-* :-* γιατί μετά την ράμπα στο Σχιστό .... είναι να μην γλυκαθείς !!!  ;D ;D ;D

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση