Αγωνιστικό Αεροβόλο > Α.Ο.Φ.Α. - AAC

Παγκόσμιο & Ευρωπαϊκό Πίλζεν 2013

<< < (27/28) > >>

accuracy lover:
           
                  Τα όποια καλά λόγια και οι πάσης φύσεως έπαινοι δεν αρκούν για να αποδώσουν το μέγεθος του επιτεύγματός σας  αλλά ούτε και τα συναισθήματα που μας ενέπνευσαν!

           Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για την πανάξια εκπροσώπηση της πατρίδας μας κι ένα επίσης μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για όλη την προσπάθεια που καταβάλατε, για κάθε μία από τις ταλαιπωρίες που υποστήκατε, για το στρές και την πίεση που υπομείνατε φέρνοντας σε πέρας αυτή την ιστορική αποστολή!

                   Είστε ΑΞΙΟΙ και το αποδείξατε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο - με το αγωνιστικό πνεύμα, την προσήλωση στην ουσία χωρίς να παραλείπονται οι πάσης φύσεως λεπτομέρειες, την φιλία και την ομόνοια στην πράξη.

                  Αυτές τις απλές αρχές και αξίες που μας χαρακτηρίζουν σαν Έλληνες - όσο κι άν πασχίζουν κάποιοι να μας πείσουν (ματαίως ευτυχώς) πώς δεν τις έχουμε πιά ή δεν τις είχαμε ποτέ.

               

paha1971:
Κάτω από την Ελλάδα μας είναι χώρες με σπουδαία παράδοση στο αεροβόλο. Συγχαρητήρια σε όλους σας για τη χαρά που μας δώσατε..

gatos:
Μπράβο ρε παιδιά. Μπράβο. Μας κάνετε περήφανους. Συγχαρητήρια.  :)

cynix:
Ατομικα αποτελεσματα:
WC: World Cup
EC: European Chapmionship

    LIGHT VARMINT
WC συνολο σκοπευτων 116

Einhorn θεση 21 /735 βαθμοι
npmair   --   56 /725   --
cynix    --   87 /718   --
Lykos   --  110 /703   --

EC συνολο σκοπευτων 65

Einhorn θεση 17
npmair   --    34
cynix    --    49
Lykos    --    62


     HEAVY VARMINT

WC συνολο σκοπευτων 113

Einhorn Θεση 28 /736 βαθμοι
cynix     --   45 /732    --
npmair   --   59 /728    --
Lykos    --   96 /715    --


EC συνολο σκοπευτων 65

Einhorn θεση 16
cynix     --    26
npmair   --    32
Lykos   --     52

Einhorn:
Εδώ τα ΕΠΙΣΗΜΑ αποτελέσματα του Παγκόσμιου Κυπέλλου 2013:

http://www.wrabf.com/World%20Scores.htm

Και εδώ τα ΕΠΙΣΗΜΑ αποτελέσματα του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2013:

http://www.erabsf.org/ERABSFScores.htm

Πολύ καλή θέση της Ελλάδας στο Παγκόσμιο χάρτη του BR με 8η και 9η θέση στις δυο κατηγορίες!

Θα ομολογήσω πως θέλω να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου και για τις ατομικές επιδόσεις μου, χτυπώντας 2 φορές το 248 -με αρκετα xs'- με αποτέλεσμα τη 15η, 23η και 13η θέση στη σύνοψη των δύο κατηγοριών!   :)

Σας ευχαριστώ άλλη μια φορά για τη στήριξη της αποστολής μας, μου προσέφεραν πολλά οι αντιδράσεις σας.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση