Αγωνιστικό Αεροβόλο > Α.Ο.Φ.Α. - AAC

Α.Ο.Φ.Α. TROPHY / 2011

<< < (3/13) > >>

ΚΩΣΤΑΣ:
μεσα και εγω  :)

cynix:
Παρών και εγω..
LGM-2 11,5 πδλ

ΑΝΔΡΕΑΣ:
Δηλώνω και εγώ με τη σειρά μου συμμετοχή στον συγκεκριμένο αγώνα.  :)

Το αεροβόλο με το οποίο θα συμμετέχω σε όλα τα αγωνίσματα είναι : DAYSTATE AIRWOLF MCT 4.5mm 12ft/lbs.

Φιλικά
Ανδρέας

asrael:
Παρών κι εγώ BSA R10 4,5
Κασσανδρα  BSA R10 4,5

MASTORAS:

--- Παράθεση από: cynix στις 14 Σεπτεμβρίου, 2011, 10:58:17 πμ ---Παρών και εγω..
Να υποθέσω ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν διαφορετικά όπλα ανα αγώνισμα..?

--- Τέλος παράθεσης ---

Η ισχυς στο benchrest και στο grouping ειναι χωρις οριο αλλα στο FT εχει οριο 23 ποδολιβρες λογω πιθανης καταστροφης της σιλλουετας, η δε συμετοχη σε ολα δεν ειναι υποχρεωτικη, μπορει δηλαδη καποιος να παιξει σε ενα ή δυο αγωνισματα.
Μπορει καποιος να φερει 2 οπλα αλλα θα παιξει με ενα στο benchrest και grouping και με το αλλο μονο στο FΤ. Δινεται δηλαδη η δυνατοτητα σε καποιον που εχει ισχυ παραπανω απο τα 23 ποδολιβρα να παιξει στα 2 αγωνισματα αλλα να εχει την δυνατοτητα να εχει και ενα χαμηλοτερης ισχυος για να συμετασχει στο FT.
Κατα συνεπεια αν το οπλο που θα συμετασχει στα 2 αγωνισματα ειναι πανω απο 23 ποδολιβρες (αυτο θα μετρηθει στον χρονογραφο), τοτε μονο θα μπορει να παρει μερος στο FT με διαφορετικο οπλο.
Τα μελη που δηλωσαν συμετοχη να συμπληρωσουν οπλο και διαμετρημα οπως και αυτοι που θα δηλωσουν στην συνεχεια για να ετοιμαστουν οι καρτελες του αγωνα.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση