Αγωνιστικό Αεροβόλο > Α.Ο.Φ.Α. - AAC

Α.Ο.Φ.Α. TROPHY / 2011

<< < (11/13) > >>

darkangel:
καλησπερα
ευχαριστουμε για την πολυ καλη διοργανωση..
γαλεσαμε περασαμε καλα και γενικα το κλιμα ηταν πολυ καλο!!
τα αποτελεσματα του σημερινου αγωνα ποτε θα ανεβουν να τα δουμε???

destro:
Αγαπητοί φίλοι

O αγώνας, που ουσιαστικά αποτελεί την μετεξέλιξη του ΨΑΑΣΑ, κύλησε εξαιρετικά, το κλίμα ήταν όντως καταπληκτικό και περάσαμε πολύ όμορφα!

Τα αποτελέσματα λογικά θα ανακοινωθούν σε λίγες ώρες, ενώ οι φωτογραφίες μάλλον θα αργήσουν λίγο περισσότερο.

Πολλά συγχαρητήρια αξίζουν σε όσους ήρθαν από μακρυά για στηρίξουν το εγχείρημα, φυσικά στους διακριθέντες, αλλά και σε όλους τους συμμετέχοντες για την αρωγή και την βοήθεια τους στην όλη διαδικασία.

Christopher:
Συγχαρητήρια κι από εμένα για τη διοργάνωση όπως και για τα παιδιά που έκαναν τον κόπο και ήρθαν απο μακριά και μας τίμησαν με την παρουσία τους.
Καημό το έχω να κάνω έναν αγώνα χωρίς αέρα για να αναδειχτεί και το δικό μου ταλέντο!!  :P :P :P

PIPERMAN:
Με τον καημό θα μείνεις... ;D ;D ;D

Από μένα συγχαρητήρια στα παιδιά που κόπιασαν
για να στηθεί αυτός ο αγώνας,
συγχαρητήρια σε όλους όσους συμμετείχαν και ελπίζω τέτοιες ανοιχτού τύπου διοργανώσεις να γίνονται συχνότερα,
σήμερα ήμασταν μια πολύ όμορφη μεγάλη παρέα  :)
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον φίλο Μάνθο (Sal)
που μου εμπιστεύθηκε  το όπλο του,
Μάνθο ευχαριστώ  :)
 

MASTORAS:
Ευτυχως που εισακουστηκε η εκκληση για την πρωινη βοηθεια στην οργανωση και ξεκινημα του αγωνα.
Ηρθαν πολλοι φιλοι στις 08.00 αλλα δυστυχως η προσπαθεια επεσε στο κενο καθως η πορτα ηταν κλειστη.
Anyway, ολα καλα απλως καθυστερησαμε λιγακι, αλλα ολοι ηταν.............υπεροχοι!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση