Αγωνιστικό Αεροβόλο > Α.Ο.Φ.Α. - AAC

Α.Ο.Φ.Α. TROPHY / 2011

<< < (12/13) > >>

Deus:
Συγχαριτηρια για την διοργάνωση του αγώνα και για το ευχάριστο κλίμα που επικράτησε.

Ελπίζω στο μέλλον να υπάρχουν και άλλοι παρόμοιοι αγώνες που βοηθούν το αντικείμενο του αεροβόλου να γίνει πιο γνωστό.   

redpuntohgt:
συγχαριτηρια σε ολους οσους καταφεραν να βρεθουν εκει και ακομα πιο πολυ στους διακριθεντες!

Einhorn:
H καθυστέρηση της ανάρτησης των αποτελεσμάτων οφείλεται μόνο σε μένα καθώς αυτά έχουν κρατηθεί ψηφιακά στον υπολογιστή μου.

Σήμερα μπήκα στο aerovolo.gr μετά από 3 μήνες περίπου και όπως έχει η κατάσταση θα είναι δύσκολο να βλέπετε συχνά τη συμμετοχή μου.
Ελπίζω απόψε το βράδυ να τα καταφέρω και να αναρτηθούν στο site του ΑΟΦΑ φωτό και αποτελέσματα.

Ζητώ συγνώμη αλλά και την κατανόηση σας

alpha-63:

--- Παράθεση από: Einhorn στις 27 Σεπτεμβρίου, 2011, 10:28:17 πμ ---H καθυστέρηση της ανάρτησης των αποτελεσμάτων οφείλεται μόνο σε μένα καθώς αυτά έχουν κρατηθεί ψηφιακά στον υπολογιστή μου.

Σήμερα μπήκα στο aerovolo.gr μετά από 3 μήνες περίπου και όπως έχει η κατάσταση θα είναι δύσκολο να βλέπετε συχνά τη συμμετοχή μου.
Ελπίζω απόψε το βράδυ να τα καταφέρω και να αναρτηθούν στο site του ΑΟΦΑ φωτό και αποτελέσματα.

Ζητώ συγνώμη αλλά και την κατανόηση σας

--- Τέλος παράθεσης ---

Στέφανε,   ...θα λιθοβολιστείς εαν το αργήσεις πολύ... :D :D :D

Einhorn:
http://www.aofa.gr/aofa/index.php?option=com_content&view=article&id=88%3A-open-trophy-25-2011&catid=50%3A2011-06-09-16-07-20&Itemid=72&lang=el

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση