Γενικά > Νέα Μέλη

Καλησπερα σας...

(1/2) > >>

stathisnas:
Ειμαι ο Σταθης απο Κορινθο. Χαιρετιζω ολη την παρεα.  Θα ηθελα την βοηθεια σας για την επιλογη και αγορα αεροβολου ελατηριου..

AGGELOS A:
Μέχρι πόσα χρήματα ?σπαστη η σταθερή κανη θέλεις τι χρήση θέλεις να κάνεις ? Πολλές επιλογές ανάλογα τι ζητάς για προσανατολισε μας περισσότερο και εδώ είμαστε.

stathisnas:
Aγγελε καλησπερα και ευχαριστω για το ενδιαφερον. Το θελω για σκοποβολη, και να μπορω να πετυχω στοχους στα 30-40 μετρα..
Σκεφτομαι κατι σε 4.5 με σπαστη κανη μεταχειρισμενο, χαμηλου κοστους. Μου εχουν πει για diana η weirauch...  Eσεις τι μου προτεινετε;

fragkiskos:

--- Παράθεση από: stathisnas στις 02 Φεβρουαρίου, 2021, 19:34:49 μμ ---Aγγελε καλησπερα και ευχαριστω για το ενδιαφερον. Το θελω για σκοποβολη, και να μπορω να πετυχω στοχους στα 30-40 μετρα..
Σκεφτομαι κατι σε 4.5 με σπαστη κανη μεταχειρισμενο, χαμηλου κοστους. Μου εχουν πει για diana η weirauch...  Eσεις τι μου προτεινετε;

--- Τέλος παράθεσης ---
ψηφίζω κάποιο  μεταχειρισμένο weirauch μετα από δοκιμή από κάποιο φίλο σου που ξέρει γιατί αυτά που δεν μας κάνουν τα πουλάμε, σπάνια πουλάμε ένα καλό όπλο σχεδόν ποτέ  , η από άτομο εμπιστοσύνης που το πουλάει

AGGELOS A:
Ωπος σου είπε και ο Φραγκίσκος παραπάνω ένα weihrauch (π.χhw 95 )θα ήταν πολύ καλλό Παίζουν στις αγγελίες συχνά πυκνά και δεν είναι απαραίτητα ότι
έχουν πρόβλημα και τα πουλάνε γιατί και εγώ έχω πουλήση αεροβόλα που ήταν άριστα για να πάρω κάποιο άλλο κ.λ.π
Αλλά να το τσεκάρει κάποιος γνωστός φίλος  που να έχει κάποια ιδέα αν δεν μπορείς εσύ να αξιολογήσης ...πολύ συχνά  πωλούνται και  σχεδόν καινούργια και φαίνεται βέβαια αυτό για κάποιον που ξέρει ...............αυτά............... καλή επιλογή...!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση