Αγωνιστικό Αεροβόλο > Ολυμπιακό Αεροβόλο

Σύλλογοι που ασχολούνται με το Ολυμπιακό Αεροβόλο.

(1/15) > >>

Einhorn:
Αναφέρετε τους συλλόγους που ασχολούνται με την αθλητική σκοποβολή αεροβόλου, ή θέστε ένα ερώτημα σχετικά με αυτούς τους συλλόγους για παράδειγμα ποιοι υπάρχουν στην "x" περιοχή.
Παρακαλώ οι όποιοι σχολιασμοί να έχουν πάντοτε χαρακτήρα πληροφόρησης και όχι διαφήμισης.

Thorin:
O συλλογος στον οποιο ανηκω ειναι η Σκοπευτική Λέσχη "ΖΕΥΣ".
Ασχολουμαστε με αγωνισματα Ολυμπιακα και ISSF μονο, εκτος απο λειοκαννο.
Εχουμε σκοπευτηριο αεροβολου με 7 θυριδες στην Καλλιθεα οδος Μαμαη 5.
Οποιος θελει μπορει να μας επισκευθει και να εχει μια πρωτη (και δευτερη και τριτη) επαφη με το ολυμπιακο αεροβολο
χωρις καμια υποχρεωση.
Το site του συλλόγου ειναι www.zeys.eu

sal4680461:
O συλλογος στον οποιο ανηκω ειναι η Σκοπευτικος ομιλος Περιστεριου  ΕΨΙΛΟΝ Ασχολουμαστε με  ολα τα αθληματα σκοποβολης ολυμπιακα και μη  .Εδρα ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΥ 57 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  ΓΡΑΦΕΙΑ ΠΙΠΙΝΟΥ 15 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ FAX 2105740175 e-mail soepsilon@gmail.com url www.soepsilon.gr

Ghostrip:
Να προσθέσω και εγω το δικό μου σύλλογο που είναι ο Α.Ο. Μάνης "ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ". Ο σύλλογος δραστηριοποιείται σε όλα τα αγωνίσματα της ISSF ( Αεροβόλα και πυροβόλα ). Η διεύθυνση είναι Γ. Σεπτεμβρίου 13. Το τηλ είναι σε διαδικασία μεταφοράς οπότε θα αναρτηθει λιγάκι πιο μετά.

gtavo:
Καταρχας να χεραιτησω την προσπαθεια του einhorn για τα θεματα που ανοιγει μπραβο Στεφανε!
Εγω προπονουμαι στο πιστολι στον ΣΟΕΛ στην Ελευσινα ενα συλλογο με ενα απο τα καλυτερα σκοπευτηρια αεροβολων στην ελλαδα (40 θυριδες απο τις οποιες οι 10 ηλεκτρονικες).
Με εναν απο τους καλυτερους προπονητες στα πιστολια στην Ελλαδα τον Θοδωρη Κοτταρα.
   

Φυσικα να μην αδικησω τον Ζευς με τους Τσαχακηδες καταπληκτικη δουλεια το δειχνουν και τα αποτελεσματα τους

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση