Αγωνιστικό Αεροβόλο > Α.Ο.Φ.Α. - AAC

Ημερίδα "ΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΟΥ BENCHREST ΜΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ"

<< < (2/3) > >>

Christopher:
Συγχαρητηρια και απο εμενα,σε ολους.Σιγα σιγα το ανεβαζουμε το επιπεδο.

blackxx:
Μπράβο κι από μένα παιδιά, πάντα τέτοια.
Πολυ χαίρομαι όταν ακούω καλά νέα.
Οι θετικές προσπάθειες πάντα αμοίβονται.

Μακάρι να μπορούσα να είμαι κι εγώ εκεί.
Και πάλι μπράβο.

alpha-63:
...με την γλώσσα στο μάγουλο κυριολεκτικά, κατάφερα να παρίσταμαι το Σάββατο, αν και έφυγα πριν την λήξη δυστυχώς, εν μέσω της παρουσίασης του προέδρου της ERABSF κ. Ladislav Ninger για τα δρώμενα στις Ομοσπονδίες των χωρών που έχουν αγκαλιάσει το benchrest... :(
...η ομιλία του κ. Βασιλάτου και οι ερωτήσεις που τέθηκαν ήταν σημαντικού ενδιαφέροντος για παλαιούς και νέους, η θεματολογία για την νομοθεσία περί όπλων γενικότερα και αεροβόλων ειδικότερα είναι επίκαιρη και ουσιαστική για την πορεία και τις δράσεις όλων των φίλων του όπλου,
...η παρουσίαση του Στέφανου (Einhorn) για το αεροβόλο ουσιώδης, μεστή και συνοπτική ταυτόχρονα, κάλυψε σε λίγο σχετικά χρόνο όλη την ιστορία του αεροβόλου, από τα Girandoni μέχρι τα σημερινά σύγχρονα αριστουργήματα, καθώς και όλες τις δραστηριότητες ,κατηγορίες και ανάγκες που αφορούν και καλύπτουν αυτά, από το plinking μέχρι το FT...
...η απουσία μου από την εκδήλωση της Κυριακής, δυστυχώς ήταν η πρώτη μου και σοβαρότερη από τα δρώμενα τα τελευταία 3 χρόνια και το φέρω βαρέως... :(
Συγχαρητήρια στα μέλη μας του ΑΟΦΑ για την προσπάθεια και το κόπο που κατέβαλαν συνολικά, το προεδρείο, τους φίλους που παρευρέθηκαν, ειδικά αυτούς που ταξίδεψαν από μακριά και φυσικά στους αξιότιμους προσκεκλημένους κ. Βασιλάτο, κ. Ladislav Ninger της ERABSF και της συζύγου του.
Η διακριτική παρουσία του Νικήτα Κυπρίδημου ήταν επίσης ενθαρρυντική για όλους μας, μακάρι στο μέλλον η διενέργεια παρόμοιων εκδηλώσεων να είναι πλουσιότερη και σε περιεχόμενο και σε εμπειρίες ταυτόχρονα με την  Ελληνική παρουσία και σε αγώνες και εκδηλώσεις ακόμη και στο εξωτερικό...  ;)
Καλή συνέχεια, ο κύβος ερρίφθη και έχει και μιά πλευρά με "εξάρι", που γιατί όχι το αξίζουμε όλοι... ;)

PIPERMAN:
Νομίζω ότι αξίζει και μια ιδιαίτερη μνεία στον accuracy lover,
το κείμενο του ως συνήθως μας καθήλωσε  :)
 

alpha-63:

--- Παράθεση από: PIPERMAN στις 17 Οκτωβρίου, 2011, 22:55:08 μμ ---Νομίζω ότι αξίζει και μια ιδιαίτερη μνεία στον accuracy lover,
το κείμενο του ως συνήθως μας καθήλωσε  :)
 

--- Τέλος παράθεσης ---

...σωστά Κωστή, δεν τον ανέφερα τον (accuracy lover) λόγω ζήλειας.... ::)
Το κείμενο που όμορφα παρουσιάστηκε από τον Στέφανο, ήταν πόνημα του εραστή της ακρίβειας... :-*
Για τις φωτό και το layout, δεν ορκίζομαι.... :D

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση