Αγωνιστικό Αεροβόλο > ΕΣΟΑΑΠ Κρήτης

Για τον φίλο Νικόλα που έφυγε.......

(1/12) > >>

airgun320:
Χθες αργά το βράδυ υπέστη καρδιακή ανακοπή και έφυγε από κοντά μας ο Νίκος Δονταδάκης (Nickblade),
 ένας άνθρωπος ξεχωριστός όπου η πολυπραγμοσύνη του, η ευαισθησία,
η φυσική του ευγένεια και μετριοπάθεια, η εγκράτεια και γενικότερα το ήθος του ήταν  πόλος έλξης και έμπνευσης και όλους όσους χρόνια συναναστρεφόμασταν.
Πολλά τα περιθώρια διδαχής....
 Όλοι εμείς οι φίλοι σου από καρδιάς ευχόμαστε να 'χεις καλό ταξίδι...... αλησμόνητε Νικόλα.

j0hn:
Tι να πω....  Πολύ κρίμα.
Εύχομαι καλή δύναμη σε αυτούς που τον έζησαν και τον αγάπησαν.

cynix:
 :( Συγχωρεμένος να είναι!
Καλό του ταξίδι..

tassos:

  Oχι ρε , ο Νικόλας με το καουμπόικο καπέλο , με την αγάπη με τα μαχαίρια και ο εμπνευστής του ελληνικού ύμνου του αεροβόλου ?

  Πολύ συμπαθής άνθρωπος κι ας μην τον ήξερα προσωπικά , σωστός , μετρημένος και ευγενής από την παρουσία του στο φόρουμ.

 Τελικά ό άνθρωπος δεν  σου είναι τίποτα , σήμερα είσαι - αύριο δεν είσαι  και η ζωή των υπολοίπων συνεχίζει να κυλάει.
  Ο Νικόλας ήταν και μικρός στην ηλικία , σαραντάρης νομίζω.

  Καλό σου  ταξίδι  Νικόλα.

feugatos:
Ηθελα να γραψω κατι για τον φιλο μου τον Νικολα, μα τα λογια δεν βγαινουν. Το μυαλο μου εχει κολλησει.
Τι να γραψω ρε bro; Για το ηθος σου; Για την καλοσυνη σου; Για το οτι εκτιμουσες την φιλια σου και το εδειχνες με καθε τροπο; Για το ποσο ικανος και αξιος εισουν; Για το οτι καταφερνες απο το τιποτα να φτιαχνεις κατι;

Ολοι οσοι σε γνωρισαν τα ξερουν αυτα!

Γι αυτο, θα πω μονο, οτι ο χαμος σου για μενα ειναι μεγαλη απωλεια, εχασα εναν συναδελφο, εναν φιλο, εναν αδελφο.

Αντιο Νικολα θα σε θυμαμαι παντα.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση