Αγωνιστικό Αεροβόλο > Α.Ο.Φ.Α. - AAC

Αεροβολιστικές Εξομολογήσεις.........

<< < (2/3) > >>

alpha-63:
...κάθε εξομολόγηση προϋποθέτει σοβαρή νηστεία πριν και επειδή δεν έχω σκοπό να στερηθώ βολές και μολυβάκια, η δική μου θα αργήσει... :D

...φίλε Στέλιο, όμορφη και γλαφυρή η γραφή σου μας ταξίδεψε όλους στην νεότητα μας και αναπολήσαμε την πρώτη μας σχέση...σ΄ευχαριστώ για το ταξίδι αυτό ! :-*

...όλως περιέργως δεν έχω συναντήσει κάποιον όμως που να την έχει βιώσει τραυματικά  ;D
...γι΄αυτό υποθέτω πως οι πρερισσότεροι από εμάς ακόμη και μετά από μακρόχρονη διακοπή, ξανακυλήσαμε στον βούρκο !  ;)

dpkexm:

--- Παράθεση από: alpha-63 στις 06 Νοεμβρίου, 2012, 11:07:45 πμ ---...

...φίλε Στέλιο, όμορφη και γλαφυρή η γραφή σου μας ταξίδεψε όλους στην νεότητα μας και αναπολήσαμε την πρώτη μας σχέση...σ΄ευχαριστώ για το ταξίδι αυτό ! :-*

...

--- Τέλος παράθεσης ---

στη νεότητα ταξίδεψε εσένα, εμένα που είναι ακόμα παιδάκι απλά μου φωτογράφησε τη καθημερινότητα που ζω  :D :D :D

τελικά υπάρχουν αρκετά συγγραφικά ταλέντα μέσα στο φόρουμ, όπως επίσης ταλέντα στη μουσική, νομίζω και στη ποίηση άντε να επεκταθούμε και σε άλλες καλές τέχνες, ζωγραφική κλπ  :D :D :D

Μπράβο φίλε Στέλιο, έχει ανάγκη το φόρουμ από κείμενα που να ενώνουν και όχι να χωρίζουν.

iraklis2010:
Μπραβο ρε Στελιο μας ξυπνησες ευχαριστες αναμνησεις.

drakos320:
Στελιο   .   Πολλες ιστοριες,εχουν σχεδον τις ιδιες ριζες με τη δικια σου. ;)
Οπως ειπε ο Αποστολης ,πολλοι ξαναγυρισαμε μετα απο παυση,
και αναζωπυροθηκε επικινδυνα, το μικροβιο της παιδικης αρρωστιας .  ::)
Να΄σαι καλα ρε φιλε . :)

STREAMLINE:
Όλοι μιλάμε για παιδικές αναμνήσεις που μας έκαναν να ..........ξανακυλήσουμε. Άραγε υπάρχουν νέα παιδιά τώρα που να έχουν τον ίδιο ενθουσιασμό, η άμα φύγουμε εμεις από τη μέση με τους γεροντοέρωτες μας θα χαθούν όλα?????

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση