Αποστολέας Θέμα: Καλησπερα σας...  (Αναγνώστηκε 5375 φορές)

Αποσυνδεδεμένος stathisnas

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
Καλησπερα σας...
« στις: 01 Φεβρουαρίου, 2021, 19:01:02 μμ »
Ειμαι ο Σταθης απο Κορινθο. Χαιρετιζω ολη την παρεα.  Θα ηθελα την βοηθεια σας για την επιλογη και αγορα αεροβολου ελατηριου..

Αποσυνδεδεμένος AGGELOS A

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 856
Απ: Καλησπερα σας...
« Απάντηση #1 στις: 01 Φεβρουαρίου, 2021, 19:22:42 μμ »
Μέχρι πόσα χρήματα ?σπαστη η σταθερή κανη θέλεις τι χρήση θέλεις να κάνεις ? Πολλές επιλογές ανάλογα τι ζητάς για προσανατολισε μας περισσότερο και εδώ είμαστε.
HW77-HW97-HW95-HW80-HW 35-Dianna54-Dianna56-Dianna38-AAS200-FX INDY

Αποσυνδεδεμένος stathisnas

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
Απ: Καλησπερα σας...
« Απάντηση #2 στις: 02 Φεβρουαρίου, 2021, 19:34:49 μμ »
Aγγελε καλησπερα και ευχαριστω για το ενδιαφερον. Το θελω για σκοποβολη, και να μπορω να πετυχω στοχους στα 30-40 μετρα..
Σκεφτομαι κατι σε 4.5 με σπαστη κανη μεταχειρισμενο, χαμηλου κοστους. Μου εχουν πει για diana η weirauch...  Eσεις τι μου προτεινετε;

Αποσυνδεδεμένος fragkiskos

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
Απ: Καλησπερα σας...
« Απάντηση #3 στις: 02 Φεβρουαρίου, 2021, 20:03:49 μμ »
Aγγελε καλησπερα και ευχαριστω για το ενδιαφερον. Το θελω για σκοποβολη, και να μπορω να πετυχω στοχους στα 30-40 μετρα..
Σκεφτομαι κατι σε 4.5 με σπαστη κανη μεταχειρισμενο, χαμηλου κοστους. Μου εχουν πει για diana η weirauch...  Eσεις τι μου προτεινετε;
ψηφίζω κάποιο  μεταχειρισμένο weirauch μετα από δοκιμή από κάποιο φίλο σου που ξέρει γιατί αυτά που δεν μας κάνουν τα πουλάμε, σπάνια πουλάμε ένα καλό όπλο σχεδόν ποτέ  , η από άτομο εμπιστοσύνης που το πουλάει

Αποσυνδεδεμένος AGGELOS A

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 856
Απ: Καλησπερα σας...
« Απάντηση #4 στις: 03 Φεβρουαρίου, 2021, 12:45:58 μμ »
Ωπος σου είπε και ο Φραγκίσκος παραπάνω ένα weihrauch (π.χhw 95 )θα ήταν πολύ καλλό Παίζουν στις αγγελίες συχνά πυκνά και δεν είναι απαραίτητα ότι
έχουν πρόβλημα και τα πουλάνε γιατί και εγώ έχω πουλήση αεροβόλα που ήταν άριστα για να πάρω κάποιο άλλο κ.λ.π
Αλλά να το τσεκάρει κάποιος γνωστός φίλος  που να έχει κάποια ιδέα αν δεν μπορείς εσύ να αξιολογήσης ...πολύ συχνά  πωλούνται και  σχεδόν καινούργια και φαίνεται βέβαια αυτό για κάποιον που ξέρει ...............αυτά............... καλή επιλογή...!
HW77-HW97-HW95-HW80-HW 35-Dianna54-Dianna56-Dianna38-AAS200-FX INDY

Αποσυνδεδεμένος fragkiskos

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
Απ: Καλησπερα σας...
« Απάντηση #5 στις: 03 Φεβρουαρίου, 2021, 13:21:13 μμ »
Ωπος σου είπε και ο Φραγκίσκος παραπάνω ένα weihrauch (π.χhw 95 )θα ήταν πολύ καλλό Παίζουν στις αγγελίες συχνά πυκνά και δεν είναι απαραίτητα ότι
έχουν πρόβλημα και τα πουλάνε γιατί και εγώ έχω πουλήση αεροβόλα που ήταν άριστα για να πάρω κάποιο άλλο κ.λ.π
Αλλά να το τσεκάρει κάποιος γνωστός φίλος  που να έχει κάποια ιδέα αν δεν μπορείς εσύ να αξιολογήσης ...πολύ συχνά  πωλούνται και  σχεδόν καινούργια και φαίνεται βέβαια αυτό για κάποιον που ξέρει ...............αυτά............... καλή επιλογή...!
Μην το λές AGGELOS A Φίλος πήρε κούτα 95 Wh με στραβοβιδομένη κάνη στο μπλόκ (Δεν μπορεί να χρησιμοποιηθή ''σκοπευτικό'' διόπτρα που νομίμως κατέχει παρά μόνο τα ανοιχτά της μαμάς του σκοπευτικά ) Άγνωστο αν η εταιρία θα του αντικαταστήση την κάνη το πολεμάει ακόμη

Αποσυνδεδεμένος polll

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 154
  • Τάκης
Απ: Καλησπερα σας...
« Απάντηση #6 στις: 03 Φεβρουαρίου, 2021, 15:57:50 μμ »
Θα συμφωνησω με τον Αγγελο, τα μεταχειρισμενα ισως να ειναι και πιο αξιοπιστα απο τα καινουργια εφοσον εχουν δοκιμαστει. Το μεταχειρισμενο μπορει να πουληθει για πολους λογους, ειτε μη ενασχολησης με το αθλημα, λογω αναγκης χρηματων κλπ.

Αποσυνδεδεμένος Mike pr

  • Μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 196
Απ: Καλησπερα σας...
« Απάντηση #7 στις: 03 Φεβρουαρίου, 2021, 17:46:33 μμ »
Εχω εαν σε ενδιαφερει ενα ΒΑΜ 26 4.5 σε αριστη κατασταση μεταλου και ξυλου, φταιγμενο σε σκανδαλη, ελατηριο, τσιμουχα ΤΧ200, σεταρισμενο στα 11 fpe, απολυτα ευστοχο και φυσικα οπλιση με ενα δαχτυλο
Απλα δεν μου αρεσουν οι "σουμιεδες"